Lidzbark Warmiński. Młoda policjantka nie żyje. Osierociła dwóch sześcioletnich synów

Policjantka, która pełniła służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim (woj. warmińsko-mazurskie), zmarła. Chorowała na nowotwór. Koledzy i koleżanki żegnają ją w poruszającym wpisie. "Kasiu! Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci!".

Policjantka, mł. asp. Katarzyna Chomej, zmarła w poniedziałek 4 lipca 2022 roku. O jej śmierci poinformowała we wtorek (5.07) Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie. "Ten dzień zaczynamy bardzo smutną wiadomością. Po długiej i heroicznej walce z chorobą, na wieczną służbę odeszła od nas nasza koleżanka" - podała w opublikowanym na Facebooku komunikacie. 

Więcej informacji ze świata i kraju znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Zobacz wideo Łódzka policja poszukuje świadków zabójstwa 57-letniej kobiety

Lidzbark Warmiński. "Kasiu! Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci!"

Policjantka chorowała na nowotwór. Osierociła dwóch sześcioletnich synów i pozostawiła pogrążonego w rozpaczy męża, również funkcjonariusza.

"Mł. asp. Katarzyna Chomej służbę w Policji rozpoczęła w 2011 r. w Oddziale Prewencji Policji w Olsztynie. W 2012 roku kontynuowała służbę już w Komendzie Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim, gdzie od początku była związana z Wydziałem Prewencji i Ruchu Drogowego" - czytamy w komunikacie warmińsko-mazurskiej policji.

"Kierownictwo warmińsko-mazurskiej Policji oraz Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów w Olsztynie łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną, zapewniając wsparcie w tych trudnych chwilach. Kasiu! Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci!" - dodają funkcjonariusze

Policja - zdjęcie ilustracyjneProfesor krakowskiej uczelni zamordowany we własnym mieszkaniu

Policjanci żegnają koleżankę

Pod wpisem Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie udostępnionym na Facebooku pojawiły się setki komentarzy z kondolencjami oraz wyrazami współczucia dla rodziny i przyjaciół. "Kasia była bardzo dobrą osobą. Mało kto był tak ciepły i poświęcał się rodzinie. Będę pamiętać Cię zawsze uśmiechniętą. Wyrazy współczucia rodzinie i siły na te smutne dni" - czytamy.

" Strasznie smutna wiadomość. Cudowna Kobieta. Składam kondolencje dla rodziny. Niech czuwa nad Wami z góry" - pisze jeden z użytkowników. "Serce pęka", "Miałam nadzieję, że się jednak uda", "Kasiu, bądź naszym aniołem" -  pisali znajomi.

Policja - zdjęcie ilustarcyjne31-latek uciekł z sądu, gdy zdjęto mu kajdanki. Zatrzymano go w Lublinie

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Więcej o: