Jastrzębia Góra. 12-latek przechodził między balkonami. Spadł z drugiego piętra

W Jastrzębiej Górze 12-latek skakał po balkonach, jak podają media, dla zabawy. Nastolatek nagle stracił równowagę i upadł na chodnik. Chłopca do szpitala przetransportował śmigłowiec LPR.

Do zdarzenia doszło w niedzielę o godzinie 14:30 na ulicy Polnej w Jastrzębiej Górze. Nastolatek spadł z balkonu znajdującym się na drugim piętrze.

Zobacz wideo 19-latka kierująca fordem podczas włączania się do ruchu o włos uniknęła uderzenia w motocyklistę

Jastrzębia Góra. Nastolatek przeskakiwał między balkonami 

Policjanci z puckiej Komendy Powiatowej Policji otrzymali zgłoszenie w sprawie skaczącego po balkonach nastolatka. - Natychmiast na miejsce skierowano policjantów, którzy wstępnie ustalili, że 12-latek podczas przechodzenia pomiędzy balkonami stracił równowagę i spadł na chodnik - wyjaśnił mł. asp. Łukasz Brzeziński, oficer prasowy KPP w Pucku. Na miejscu pojawiła się także Ochotnicza Straż Pożarna.

- Naszym zadaniem było udzielenie pierwszej pomocy przedmedycznej. Po przekazaniu poszkodowanego ratownikom ZRM udaliśmy się na zabezpieczenie lądowiska dla LPR - przekazali strażacy z OSP Jastrzębia Góra portalowi puck.naszemiasto.pl.

Stado byków uciekło z gospodarstwa. Były widziane w rzece Byki uciekły z gospodarstwa i chłodziły się w rzece."Stanowią zagrożenie"

Pucka policja: śledczy prowadzą czynności w sprawie wypadku

Okazuje się, że do wypadku doszło podczas obozu, na którym przebywał 12-latek pochodzący z Wrocławia. Funkcjonariusze po dotarciu na miejsce przebadali alkomatem wychowawcę oraz kierownika obozu. Mężczyźni byli trzeźwi. Policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, które zostanie przeanalizowane.

Przeczytaj więcej informacji z kraju na stronie głównej Gazeta.pl

- Teraz tą sprawą zajmą się śledczy, którzy prowadzą czynności w sprawie narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia albo spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za co może grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności - przekazał lokalnemu portalowi mł. asp. Łukasz Brzeziński. W akcji ratunkowej brali udział strażacy, ratownicy medyczni, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz policja.

Dach (zdjęcie ilustracyjne) Słupsk. Wiatr zerwał iglicę zabytkowego kościoła. Wybiła dziurę w dachu

********

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: