Koszalin. Na parkingu znaleziono zwłoki mężczyzny

Policja poinformowała, że na parkingu w Koszalinie znaleziono rozkładające się zwłoki mężczyzny. Funkcjonariusze pojawili się na miejscu, po tym, jak mieszkańcy zgłosili, że z pojazdu wydobywa się niepokojący zapach.

Rozkładające się zwłoki znaleziono w jednym z aut zaparkowanych u zbiegu ulic Traugutta i Zwycięstwa w Koszalinie. Funkcjonariusze pojawili się na parkingu w sobotę, po tym, jak otrzymali zgłoszenie o nieprzyjemnym zapachu wydobywającym się z jednego z pojazdów. O zdarzeniu informował "Fakt" i "TVN 24". 

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl 

Zobacz wideo Łódzka policja poszukuje świadków zabójstwa 57-letniej kobiety

Koszalin. Zwłoki na parkingu. Trwają prace nad ustaleniem tożsamości

Stan, w jakim były zwłoki w momencie pojawienia się na miejscu śledczych, powoduje utrudnienia w identyfikacji zmarłej osoby. 

Zalew Sulejowski - zdjęcie ilustracyjne Ciało 17-latka wyłowione z Zalewu Sulejowskiego. Uczestniczył w obozie survivalowym

- Najprawdopodobniej jest to mężczyzna, tak wynika z odzieży, która została zabezpieczona. Tożsamość na razie nie jest znana, trwają prace nad jej ustaleniem. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji - poinformowała "Fakt" Monika Kosiec, oficerka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie.

Policjantom udało się natomiast ustalić, kto jest właścicielem pojazdu. Okazało się, że ta osoba od około roku nie korzystała z auta. Na miejscu, poza technikami policyjnymi pojawił się też prokurator, który ustali, co stoi za śmiercią człowieka znalezionego na parkingu. Według informacji podanych przez policjantów ciało mogło tam leżeć nawet kilka miesięcy. Za przykry zapach odpowiadają ostatnie upały

Nowy Jork - zdjęcie ilustracyjne USA. 20-latka zabita strzałem w głowę, w chwili zabójstwa pchała wózek

Policjanci spekulują, że w opuszczonym pojeździe ktoś mógł sobie zrobić koczowisko - pojazd mógł stać się na jakiś czas schronieniem dla osoby bezdomnej, która później w nim zmarła. 

*****

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.  

Więcej o: