Warszawa. Mężczyzna ukradł wazon warty 2 tys. zł. 85-latek sprezentował go żonie

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież wazonu wartego 2 tysiące złotych. Markowy przedmiot znaleźli w mieszkaniu 85-latka. Wypełniony kwiatami zdobił stół - poinformowali mudnurowi.

Policjanci z komendy przy ulicy Grenadierów na warszawskiej Pradze Południe wpłynęło zgłoszenie dotyczące kradzieży. Mężczyzna wyniósł wazon ze sklepu. - Przedmiot był markowy i warty 2 tysiące złotych - czytamy w wydanym w czwartek 30 czerwca komunikacie Rejonowej Policji Warszawa VII - Praga Południe, Rembertów, Wawer, Wesoła.

Więcej informacji ze świata i kraju znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Zobacz wideo Ukradł kosmetyki na kwotę 23 tys. zł. Zatrzymał go policjant po służbie

Warszawa. Wazon ukradł 85-letni emeryt

"Operacyjni zajmujący się przestępczością przeciwko mieniu bardzo szybko zabezpieczyli materiał, który mógłby pomoc w identyfikacji sprawcy, dodatkowo przeprowadzili własne ustalenia i sprawdzenia. Pozyskane informacje sprawiły, że bardzo szybko ustalili, kim jest podejrzany" - podają funkcjonariusze. Według ustaleń śledczych wazon marki Versace z eleganckiego salonu w centrum handlowym na Pradze wyniósł 85-latek.

MetroWarszawa. Pies wyskoczył z wagonu. "Drzwi się zamknęły, a pociąg ruszył"

"Wypełniony kwiatami zdobił stół". Był to prezent dla żony

Kiedy policjantom udało się ustalić tożsamość 85-latka i przekroczyli próg jego mieszkania, "wypełniony kwiatami wazon zdobił stół". Okazało się, że był to prezent dla żony. Podejrzany został zatrzymany, a przedmiot zabezpieczony. "Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego mężczyzna usłyszał zarzut dokonania kradzieży" - czytamy w komunikacie. Emerytowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności. "Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga-Południe" - dodają mundurowi.

Wrony, Warszawa (10.2006 r.)Wrony dręczą mieszkańców Warszawy. "Próbowały porwać mi psa"

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Więcej o: