Zachodniopomorskie. Tragiczny wypadek na S3. Dziesięciomiesięczne dziecko zginęło na miejscu

Dramatyczny wypadek na drodze ekspresowej S3 pomiędzy Szczecinem a Gorzowem Wielkopolskim. W okolicach węzła Parnica samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Mimo reanimacji na miejscu zmarło 10-miesięczne dziecko.

Do wypadku doszło we wtorek przed godz. 14 na trasie w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego. Według wstępnych informacji ciężarówka zderzyła się z samochodem osobowym, którym podróżowała trzyosobowa rodzina. 

Jeszcze przed przebyciem służb akcję reanimacyjną przeprowadzili świadkowie wypadku. Niestety mimo interwencji zmarło dziesięciomiesięczne dziecko. Na miejsce wypadku wysłano dwa zespoły pogotowia ratunkowego oraz śmigłowiec LPR.

Więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

- Do szpitala trafiły dwie osoby w wieku 30 lat. Mężczyzna z urazem klatki piersiowej i brzucha oraz kobieta z powierzchowną raną głowy - powiedziała w rozmowie z Onetem Paulina Heigel z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

Przyczyny wypadku będą wyjaśniać śledczy pod nadzorem prokuratora.

Droga w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego może być zablokowana jeszcze przez kilka godzin. W stronę Szczecina udrożniono jeden pas.

Zobacz wideo Szkolenie z bezpiecznej i efektywnej jazdy motocyklem
Więcej o: