Jacek Jaworek wciąż poszukiwany. Tak może dziś wyglądać. Policja publikuje portrety progresywne

Jacek Jaworek od prawie roku jest poszukiwany w związku z potrójnym zabójstwem w Borowcach (woj. śląskie). Policja opublikowała portrety progresywne, które pokazują, jak mężczyzna może wyglądać obecnie.

Poszukiwania Jacka Jaworka trwają od 10 lipca 2021 r., zleciła je Prokuratura Rejonowa w Myszkowie. 53-letni dziś mężczyzna jest podejrzewany o zabójstwo trojga członków swojej rodziny, do którego doszło we wsi Borowce w pobliżu Częstochowy (woj. śląskie) w nocy z 9 na 10 lipca ub. r.

Zgodnie z podejrzeniami służb Jacek Jaworek miał zabić swojego brata, jego żonę oraz ich 17-letniego syna. Wszyscy zmarli od ran postrzałowych. Drugi, 13-letni syn pary zdołał uciec z miejsca zdarzenia. Nastolatek najpierw schował się przed wujem, a następnie uciekł przez okno.

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Jacek Jaworek Jacek Jaworek ukrywa się w Austrii? Wiedeńskie służby apelują do mediów

Poszukiwania Jacka Jaworka. Policja pokazała, jak teraz może wyglądać

W piątek (24 lipca 2022 r.) policja opublikowała portrety progresywne Jacka Jaworka, wykonane przez biegłego z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Katowicach. Portrety te obrazują, jak obecnie może wyglądać poszukiwany. Można je znaleźć w galerii do tego artykułu.

Śląska policja apeluje do wszystkich osób, które mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, by skontaktowały się z Wydziałem Kryminalnym KWP w Katowicach - tel. 798031306, Komendą Miejską Policji w Częstochowie - tel. 47 858 1255, albo z najbliższą jednostką policji - tel. alarmowy 112.

Zobacz wideo Utrzymanie się na jednym pasie to nie lada wyzwanie. Policyjny pościg za kierowcą z 1,5 promila

Wydano Europejski Nakaz Aresztowania Jacka Jaworka. Szuka go także Interpol

Na Jacka Jaworka wydano także Europejski Nakaz Aresztowania. Również Interpol wysłał za nim czerwoną notę, która jest informacją dla organów ścigania na całym świecie o tym, iż konieczne jest zlokalizowanie i tymczasowe aresztowanie poszukiwanej osoby.

EUROPOL i ENFAST próbują schwytać najbardziej poszukiwanych przestępców. Wśród nich Jacek Jaworek Poszukiwany ws. zabójstwa Jacek Jaworek z notą "most wanted" EUROPOLU

***
Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina >>>

Więcej o: