Poznań. Tajemnicza śmierć w szpitalu. 88-latka miała dostać wypis. W nocy wypadła przez okno

88-letnia pacjentka szpitala HCP w Poznaniu wypadła przez szpitalne okno w nocy z niedzieli na poniedziałek. Niestety, kobieta nie przeżyła upadku z piątego piętra. Jak informuje portal wtk.pl w poniedziałek rano miała opuścić szpital i wrócić do domu, na co miała się cieszyć.

Do tragicznego wypadku doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w szpitalu HCP w Poznaniu. Jak informuje portal wtk.pl, 88-letnia pacjentka oddziału kardiologicznego wypadła przez okno. Niestety, kobieta nie przeżyła upadku z piątego piętra.

Dramatyczny wypadek w rozmowie z serwisem wtk.pl potwierdziła mł. asp. Marta Mróz z poznańskiej policji. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

Więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Poznań. Kobieta wypadła z okna. Czekała na wypis ze szpitala

Według informacji dyrekcji szpitala kobieta miała w poniedziałek opuścić oddział. Lesław Lenartowicz, dyrektor szpitala HCP podkreślił, że pacjentka nie zgłaszała żadnych problemów psychiatrycznych. Nie brała żadnych leków psychiatrycznych. Zdaniem lekarza kobieta miała bardzo cieszyć się z powrotu do domu. Lenartowicz dodał, że gdyby zaszła konieczność pomocy psychologicznej, kobieta na pewno by ją uzyskała.  

88-latka przebywała na jednej sali z inną pacjentką. W momencie, gdy doszło do wypadku, współlokatorka jednak spała.

Zobacz wideo Jak wspierać osobę chorą na depresję?
Więcej o: