Lubelskie. Tragedia na prywatnej posesji. Ojciec przejechał autem niespełna 2-letniego synka

Śmiertelny wypadek w powiecie lubartowskim. Na jednej z prywatnych posesji ojciec podczas cofania samochodem potrącił swojego małego synka. Pomimo reanimacji dziecka nie udało się uratować.

Tragiczny wypadek miał miejsce w środę po godz. 19 na jednej z posesji w gminie Kock.

Według informacji policji kierowca przywiózł tam busem swoją partnerkę wraz z dzieckiem. Kobieta z chłopcem wyszła z pojazdu. Do wypadku doszło gdy 53-latek cofał autem. Przejechał niespełna dwuletniego synka.

Więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Pomimo prowadzonej reanimacji dziecka nie udało się uratować. Rodzice dziecka byli trzeźwi. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku.

Zobacz wideo Czy wiesz jak się zachować, gdy ruchem kieruje policjant?

Długi czerwcowy weekend. Policja apeluje o ostrożność

Od środy do 19 czerwca na drogach całej Polski trwa akcja "Bezpieczny weekend". Na drogach jest więcej oznakowanych i nieoznakowanych radiowozów z wideorejestratorami, które wyłapują piratów drogowych. 

Policjanci oprócz mierzenia prędkości kontrolują też stan trzeźwości kierujących, wymagane dokumenty uprawniające do kierowania pojazdem oraz stan techniczny pojazdów, a także sposób przewożenia dzieci. - Żaden z kierujących za popełnione przewinienie drogowe nie powinien liczyć na taryfę ulgową ze strony policjantów - infromuje policja

Więcej o: