Zaginął 17-letni Szymon Szczerbowski. Ostatnio widziano go przy wejściu na plażę w Jastarni

Policja z Pucka szuka zaginionego 17-letniego Szymona Szczerbowskiego. Ostatni raz miał kontakt z rodziną 12 czerwca o godzinie 1 w nocy. Był wtedy przy wejściu na plażę w Jastarni.

Szymon Szczerbowski ma 175 cm wzrostu, jest szczupły, ma włosy w kolorze ciemnego blondu i zielone oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w czarne spodnie, czarną kurtkę i czarną czapkę z białym napisem.

"Ktokolwiek widział lub wie, gdzie może przebywać zaginiony, proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką Policji lub numerem alarmowym 112" - apeluje Komenda Powiatowa Policji w Pucku.

Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

Policja: Zaginął 17-letni Szymon Szczerbowski

Matka nastolatka przekazała w rozmowie z Kontakt24, że chłopak w nocy z soboty na niedzielę był na urodzinach kolegi.

- Byliśmy z nim umówieni, że odbierzemy go o północy. Nigdy nie wracał do domu pod wpływem alkoholu, ale mieszkamy na Helu i uznaliśmy, że tak będzie bezpieczniej. Rozmawiałam z nim przez telefon, mówił, że będzie czekał pod kebabem w Jastarni - mówiła kobieta.

Podczas kolejnej rozmowy telefonicznej ok. godz. 1 w nocy chłopak miał "bełkotać coś o górze i dole, zupełnie jakby był pod wpływem środka odurzającego". - Krzyczeliśmy, żeby włączył kamerę, żebyśmy wiedzieli, gdzie podjechać. Wtedy telefon się wyłączył i do dziś nie działa. Ślad się urwał, a syn jakby się rozpłynął w powietrzu - dodała matka Szymona Szczerbowskiego.

***

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina >>>

Więcej o: