Policja publikuje wstrząsające nagranie z Różnowa. 2-latka wypadła przez boczną szybę auta

Policjanci z Iławy, apelując przed wakacjami o ostrożność na drogach i zapinanie pasów, opublikowali nagranie z wypadku, do którego doszło kilka miesięcy wcześniej. 21-latka uderzyła autem w drzewo. Przez szybę wypadła jej córka, która siedziała w foteliku bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Dziecko przeżyło.

"Wielkimi krokami zbliżają się wakacje. To czas odpoczynku, urlopów, wyjazdów i spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Dlatego policjanci przypominają, o tym jak prawidłowo przewozić dzieci samochodami" - przekazali w komunikacie funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Iławie (woj. warmińsko-mazurskie).

Policjanci nawiązali do wypadku, do którego doszło 23 stycznia w Różnowie.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

21-latka z Susza z powodu zbyt dużej prędkości straciła panowanie nad swoim autem i uderzyła w przydrożne drzewo. Autem oprócz kobiety podróżowała jej 2-letnia córka i 17-letni brat 21-latki.

Zobacz wideo Różnowo. 2-latka wypadła przez boczną szybę auta

Różnowo. 2-latka wypadła przez boczną szybę

"W wyniku uderzenia przez boczną szybę wypadła 2-letnia córka kierującej. Jak się później okazało dziewczynka siedziała w foteliku jednak nie była zapięta w pasy bezpieczeństwa. 21-latka wspólnie z malutką córeczką oraz młodszym bratem została przetransportowana do szpitala" - informują policjanci.

Jak przekazała portalowi Gazeta.pl st.asp. Joanna Kwiatkowska z Komendy Powiatowej Policji w Iławie, najciężej ranna została 21-latka, która miała poważne obrażenia głowy, złamaną miednicę. 2-latka miała złamaną nogę. Najmniej poważne obrażenia odniósł z kolei 17-letni brat kobiety.

**

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina >>>

Więcej o: