Utonął w jeziorze Ełckim w 1996 r. Policja prosi o pomoc w ustaleniu jego tożsamości

Komenda Powiatowa Policji w Ełku opublikowała odtworzony wizerunek mężczyzny, którego ciało znaleziono w 1996 roku w jeziorze Ełckim. Do tej pory śledczym nie udało się ustalić jego tożsamości. Dlatego użyto specjalistycznych systemów, by zrekonstruować wygląd twarzy zmarłego. Policja apeluje do świadków, którzy rozpoznają jego wizerunek, by zgłosili się i przekazali informacje na jego temat.

W lipcu 1996 roku z Jeziora Ełckiego zostało wyłowione ciało w stanie rozkładu. Śledczy nie byli w stanie ustalić jego tożsamości. Teraz dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii został odtworzony prawdopodobny wygląd znalezionego mężczyzny.

Zobacz wideo

Policja publikuje ten wizerunek z prośbą o pomoc w identyfikacji. Z ustaleń śledczych wynika, że nierozpoznany dotąd zmarły to mężczyzna w wieku 30-40 lat.

Więcej najnowszych informacji przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Ubrany był w spodnie wojskowe (moro) w kolorze brązowo zielonym, buty wojskowe, czarne szelki, koszulka frote koloru zielonego, sweter granatowy w białe wzory, kurtka biodrówka z czarnego dżinsy, szara wojskowa szalokominiarka, w prawym uchu kolczyk w kształcie kuleczki koloru srebrnego

- opisuje elk.policja.gov.pl/

Władimir PutinHistoryk: "Rosja ma straszliwy plan zagłodzenia świata". Trzy punkty

Wszelkie informacje na ten temat można przekazywać policjantom w Komendzie Powiatowej Policji w Ełku osobiście lub telefonicznie pod numerem 47 7355200 lub policjantom w całym kraju.

Więcej o: