Makabryczne odkrycie pod Tarnowem. Na opuszczonej posesji w studni znajdowały się ludzkie szczątki

Mężczyzna koszący trawę w miejscowości Zawada (woj. małopolskie) dokonał makabrycznego odkrycia - podaje TVN24. W studni na opuszczonej posesji znalezione zostały ludzkie szczątki. Oficer prasowy małopolskiej policji poinformował, że zwłoki leżały tam od dłuższego czasu.

Jak przekazał w rozmowie z TVN24 młodszy inspektor Sebastian Gleń, oficer prasowy małopolskiej policji, do zdarzenia doszło w miejscowości Zawada pod Tarnowem.

Zwłoki odkrył mężczyzna, który w sobotę kosił trawę na działce. Postanowił on zajrzeć na sąsiedzką, opuszczoną posesję, a gdy spojrzał w głąb studni, dostrzegł tam ludzkie szczątki. Wtedy powiadomił o tym fakcie służby.

Zobacz wideo Niebezpieczna szarża w centrum zielonej góry. Pirat drogowy zatrzymany i tymczasowo aresztowany

Więcej najnowszych informacji przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Szczątki w studni pod Tarnowem. Śledczy przeprowadzą badania DNA

Policja podkreśla, że zwłoki znajdowały się w studni od dłuższego czasu i były w tak znaczącym stanie rozkładu, że niemożliwe było stwierdzenie płci denata. Nie wiadomo także, jak doszło do jego śmierci.

Nagranie z frontu w SiewierodonieckuUkraińskim żołnierzom udało się wydostać z okrążenia Rosjan [WIDEO]

Sekcja i badania DNA pozwolą ustalić tożsamość osoby. Jak przekazał stacji inspektor Gleń śledczy porównają wyniki z genomami ludzi, którzy figurują w bazie osób zaginionych. 

Więcej o: