Tragiczny wypadek w Gotkowicach. Nie żyją 39-latek i jego półtoraroczny synek

Seria wypadków na małopolskich drogach. W Gotkowicach na trasie między Olkuszem a Krakowem zginął 39-letni ojciec i jego półtoraroczny syn.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że mężczyzna jadący renaultem zjechał na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z drugim autem. Następnie odbił się od niego i uderzył w kolejny samochód. 

Zobacz wideo Korytarz ratunkowy jest przeznaczony dla karetek. Nie blokuj go, bo sam możesz kiedyś potrzebować pomocy

Tragiczny wypadek w Gotkowicach. Nie żyje 39-letni mężczyzna i jego syn

W wyniku zdarzenia zginął 39-letni kierowca i jego półtoraroczny synek. Na miejscu pracują policjanci i prokurator. Serwis Powiat Krakowski 112 informował wczesnym popołudniem, że droga krajowa numer 94 jest całkowicie zablokowana.

RMF FM podaje, że do wypadku wysłano 8 zastępów straży pożarnej. Konieczne było wycinanie karoserii, aby wydostać ofiary z pojazdów. 

Wypadek w miejscowości Wytrzyszczka

Do kolejnego wypadku doszło w miejscowości Wytrzyszczka, na trasie numer 75 między Brzeskiem a Nowym Sączem. Samochód ciężarowy z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas, gdzie zderzył się z trzema autami osobowymi. Dwie osoby zostały ranne. Trasa również jest zablokowana.

Utrudnienia również są na autostradzie A4. W okolicach zjazdu z autostrady do Wieliczki w autobusie przewożącym wycieczkę szkolną wybuchł pożar. W pożarze pojazdu nikt nie ucierpiał.

Więcej o: