Karambol na S8. Są ranni, lądował śmigłowiec LPR. Duże utrudnienia - trasa do Warszawy zablokowana

Na trasie S8 doszło do karambolu. Trasa w kierunku Warszawy jest zablokowana - na miejscu pracują policjanci i służby ratunkowe. Po godzinie 15 poinformowano, że utrudnienia potrwają kilka godzin.

Policjanci z Wyszkowa poinformowali o karambolu na trasie S8 w Niegowie. W wypadku brało udział pięć pojazdów, w tym dwie ciężarówki. Do szpitala trafiły trzy osoby. Na miejscu wciąż pracują funkcjonariusze policji i inne służby. Droga do stolicy jest nieprzejezdna.

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Skrzyżowanie zablokowane przez korki. Jeden z kierowców stracił cierpliwość i staranował pieszego

Karambol na trasie S8. Droga do Warszawy zablokowana

 Wśród pojazdów, które brały udział w karambolu, były dwa samochody osobowe, jeden bus i dwa samochody ciężarowe, w tym jeden z naczepą. Dodatkowo odłamkami zderzonych pojazdów została uszkodzona karoseria suva.

"Do szpitala zostało przewiezionych troje poszkodowanych: kierowca oraz pasażer busa oraz kierujący mazdą" - poinformowała komenda policji w Wyszkowie. Nie ma informacji o ofiarach śmiertelnych.

Korek na S8 w Warszawie Warszawa. Karambol na S8. Na trasie zderzyło się 11 pojazdów

"Na miejscu pracują strażacy, lekarze, ratownicy medyczni z załóg karetek pogotowia oraz z lotniczego pogotowia ratunkowego" - relacjonują funkcjonariusze.

Osoby podróżujące w kierunku Warszawy są kierowane na drogę serwisową, równoległą do trasy S8. Policja zapowiada wielogodzinne utrudnienia - wybierając się do stolicy lepiej więc od razu wybrać alternatywną trasę.

****

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Więcej o: