Pogoda na dziś - wtorek 7 czerwca. Będzie ciepło, słonecznie i burzowo

Pogoda na dziś - wtorek 7 czerwca. W większości Polski temperatura przekroczy 20 stopni, jednak czekają nas opady deszczu oraz burze. Dowiedz się, w których regionach ma zagrzmieć.

Synoptycy prognozują, że we wtorek w kilku województwach będzie deszczowo. Sprawdź, czy powinieneś wziąć ze sobą parasol.

Zobacz wideo Jakie mamy narzędzia, aby ukarać ludzi, którzy łamią prawo w rezerwatach?

Pogoda na dziś - poniedziałek 6 czerwca. Termometry wskażą nawet 26 stopni

We wtorek o godzinie 15 najcieplej będzie na południowym wschodzie Polski. Na Lubelszczyźnie, Podkarpaciu oraz w Małopolsce temperatura wyniesie 26 stopni. O stopień chłodniej będzie w województwie śląskim, łódzki, świętokrzyskim, mazowieckim, podlaskim oraz kujawsko-pomorskim. 24 stopnie wskażą termometry w Poznaniu i Olsztynie. Z kolei w województwie zachodniopomorskim będą 23 stopnie. Na Dolnym Śląsku temperatura osiągnie 22 stopni, a w Trójmieście 20. Najchłodniej będzie w Zielonej Górze, tam prognozuje się, że temperatura wyniesie 18 stopni.

Rój pszczół w Miasteczku Wilanów (5.06.2022 r.)W Miasteczku Wilanów pojawił się rój pszczół. Pszczelarz pomógł owadom

Pogoda na dziś - wtorek 7 czerwca. Będzie ciepło i słoneczniePogoda na dziś - wtorek 7 czerwca. Będzie ciepło i słonecznie Fot. Gazeta.pl

Przeczytaj więcej informacji z kraju na stronie głównej Gazeta.pl

Pogoda na poniedziałek 6 czerwca. Na południu Polski będzie burzowo

Synoptycy prognozują, że najwięcej chmur będzie dziś w zachodniej części kraju, jednak zachmurzenia pojawią się prawie w całej Polsce. Nad ranem deszcz będzie padał na północy województwa warmińsko-mazurskiego. Przed południem może zacząć kropić na południowym zachodzie Polski. Przelotnie po pada w kilku regionach, sucha ma być wyłącznie w centralnej Polsce. Po południu burze pojawią się w województwie łódzkim, śląskim, małopolskim oraz mazowieckim. We wiatr będzie słaby. Najsilniej powieje w okolicach Szczecina, wiatr osiągnie tam maksymalnie 35 km/h. 

Mężczyzna wypadł z dziewiątego piętra w bloku w LublinieLublin. 41-latek wypadł z dziewiątego piętra bloku. Przeżył upadek

******** 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Więcej o: