Warszawa. Karambol na S8. Na trasie zderzyło się 11 pojazdów

Na trasie S8, między węzłami Wisłostrada i Marymoncka, doszło do zderzenia samochodu ciężarowego i motocyklu, a następnie kolizji dziewięciu aut. W zdarzeniu ucierpiała co najmniej jedna osoba.

W poniedziałek 6 czerwca rano pomiędzy węzłem Wisłostrada i węzłem Marymoncka w Warszawie doszło do zderzenia ciężarówki z motocyklem i kolizji jedenastu samochodów osobowych. W związku ze zdarzeniem odnotowywane były duże utrudnienia. O 10:30 TVN24 poinformowało na antenie, że droga jest już przejezdna, ruch odbywa się płynnie.

Policja (zdjęcie ilustracyjne) Bolesławiec. Atak na policjantów. Trwają poszukiwania sprawców [WIDEO]

Warszawa. Karambol na S8 spowodował ogromne utrudnienia

Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, jedna osoba została ranna. Zablokowane są dwa pasy jezdni w kierunku Poznania. Według wstępnych szacunków utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godziny 9:30. Jak podaje rmf24.pl, koło godziny 7:00 korek na pasach w stronę Poznania osiągał długość 7,5 km. Utrudnienia rozpoczynały się na węźle Marymoncka.

BPunkt przydzielania numerw PESEL Ukraincom na Stadionie Narodowym Warszawski ratusz zapowiada likwidację punktu wydawania numerów PESEL na Stadionie Narodowym

Karambol na S8 w Warszawie. W związku ze zdarzeniem zamknięto dwa pasy ruchu

Według reportera rozgłośni Pawła Balinowskiego najpierw doszło do zderzenia ciężarówki i motocykla. Następnie, w wyniku efektu domina, kolejne pojazdy uderzały w siebie. TVN24 podaje natomiast, że do pierwszego zderzenia doszło na wysokości ulicy Słowackiego. 

- Zamknięte są dwa pasy ruchu. Są ogromne korki, sięgają podwarszawskich Marek - mówił Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl i dodał, że na miejscu pracuje policja, która wyjaśnia okoliczności zdarzenia i co chwilę wstrzymuje ruch ze względu na bezpieczeństwo funkcjonariuszy. Gdy funkcjonariusze zakończą czynności, na miejsce wkroczy ekipa porządkowa, która usunie płyny eksploatacyjne, które wydostały się z aut - poinformował reporter. 

Artykuł będzie aktualizowany.

Zobacz wideo Autostrada zmieniła się w stos spiętrzonych aut. Karambol na prawie 100 aut w USA
Więcej o: