Lębork. Zderzenie na DK6. Nie żyją dwie osoby, kilka jest rannych

Na DK nr 6 w Lęborku doszło zderzenia busa z ciężarówką. Ze wstępnych informacji wynika, że w zdarzeniu zginęły dwie osoby, a co cztery zostały ranne.

W poniedziałek 6 czerwca rano na drodze krajowej nr 6 w Lęborku (województwo pomorskie) doszło do zderzenia busa i ciężarówki. W wyniku zdarzeniu ucierpiało kilka osób, są także ofiary śmiertelne - podaje Remiza.pl za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Korek na S8 w Warszawie Warszawa. Karambol na S8. Na trasie zderzyło się 11 pojazdów

Lębork. Zderzenie busa z ciężarówką. Są ofiary śmiertelne

Do zdarzenia doszło na ulicy Abrahama. Jak czytamy, na miejscu trwała walka o życie jednej z poszkodowanych osób. Niestety jej życia nie udało się uratować. Na miejscu pracują trzy zastępy straży pożarnej i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

Zderzenie na DK6. Trwają działania ratownicze

"Dzisiaj [6 czerwca - red.] po godzinie 5:00 otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku samochodu ciężarowego z busem na drodze krajowej DK 6 w miejscowości Lębork na ul. Abrahama. Ruch w komunikacji lądowej wstrzymany. Działania ratownicze trwają" - poinformowała KP PSP w Lęborku na Facebooku. W związku z utrudnieniami zostały wyznaczone objazdy ulicami miasta.

Artykuł będzie aktualizowany.

Zobacz wideo Skrzyżowanie zablokowane przez korki. Jeden z kierowców stracił cierpliwość i staranował pieszego
Więcej o: