Łódzkie. Policja szukała go od marca. Wpadł po tym, jak "wciągnął kreskę" przed bankomatem

35-letni mieszkaniec gminy Nowy Kawęczyn (woj. łódzkie) został zatrzymany przez policję po tym, jak "załatwiał potrzeby fizjologiczne" koło jednego z bankomatów, a potem tuż przez kamerką urządzenia wciągnął nosem "kreskę" nieznanej substancji. Mężczyzna był poszukiwany od marca br.

Policjanci ze Skierniewic (woj. łódzkie) dostali zgłoszenie o mężczyźnie, który wczesnym rankiem załatwiał potrzeby fizjologiczne przy jednym z bankomatów na terenie gminy Nowy Kawęczyn. "Delikwentem o niecodziennych upodobaniach zainteresowali się kryminalni, ponieważ zachodziło podejrzenie, że mężczyzna może być poszukiwany" - opisała policyjna rzeczniczka, kom. Magdalena Studniarek, dodając, że wizerunek mężczyzny pozyskano z kamerki zamontowanej w bankomacie.

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Policja (zdjęcie ilustracyjne)Policja zatrzymała 78-latkę poszukiwaną od 18 lat. Za wyłudzenia

Łódzkie. Wciągał "kreskę" pod bankomatem. Policja szukała go od marca

Policjanci, którzy przejrzeli nagranie, byli bardzo zaskoczeni, gdy zobaczyli jak "mężczyzna zażywa jakąś substancję, wciągając ją przez nos". Postanowili udać się na miejsce, w którym stoi bankomat, o porze zbliżonej do tej, kiedy kamera zarejestrowała incydent. "Wybór był trafiony! Delikwent znajdował się na miejscu, ale na widok policjantów rzucił się do ucieczki" - napisała kom. Studniarek.

Zobacz wideo Stany Zjednoczone zatrzymały łódź podwodną pełną kokainy

Z dalszej części relacji dowiadujemy się, że mężczyzna został szybko zatrzymany i obezwładniony. "35-letni mieszkaniec gminy Nowy Kawęczyn był poszukiwany od marca 2022 roku. Trafi do więzienia, gdzie będzie odbywał karę za kradzieże" - czytamy. Policja nie podaje, jakiego rodzaju substancję wciągał zatrzymany, ani czy w związku z tym postawiono mu jakieś zarzuty.

Rzym (zdjęcie ilustracyjne)Zaginieni nastolatkowie odnaleźli się w Rzymie. Kurs taxi za 12 tys. zł

***
Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina >>>

Więcej o: