Zbiroża. Tragiczny wypadek dwóch ciężarówek. Nie żyje kierowca, dwie osoby trafiły do szpitala

Poważny wypadek na drodze krajowej nr 50 niedaleko miejscowości Zbiroża pod Mszczonowem (woj. mazowieckie, pow. żyrardowski). W wyniku zderzenia dwóch ciężarówek zginęła jedna osoba, a dwie zostały ranne. Trasa przez kilka godzin była nieprzejezdna.

Do czołowego zderzenia dwóch ciężarówek koło Zbiroży w woj. mazowieckim doszło w środę około godz. 14. - Samochód jadący w stronę Żyrardowa zjechał na lewy pas drogi i czołowo zderzył się z jadącą w drugą stronę ciężarówką. Najprawdopodobniej w pierwszym pojeździe doszło do wybuchu opony - przekazała Radiu Zet oficerka prasowa komendy w Żyrardowie st. sierż. Monika Michalczyk.

Belgia. Polak uderzył w betonowe bariery i dachował Belgia. Polak za kierownicą uderzył w bariery i dachował. Był całkiem nagi

Wypadek koło Zbiroży. Nie żyje kierowca ciężarówki. Kabina była zupełnie zmiażdżona

Kierowca pojazdu, któray zjechał na przeciwległy pas, zginął na miejscu. Żyrardowska policja opublikowała zdjęcie, na którym widać całkowicie zmiażdżoną kabinę ciężarówki. Dwie osoby jadące drugim pojazdem trafiły do szpitala - kierującego mężczyznę przewieziono śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, a jego pasażerkę zabrano karetką. Na miejsce wypadku wezwany został prokurator.

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Pijana 59-latka wjechała w rowerzystkę z dzieckiem

Jak poinformował w rozmowie z TVN Warszawa Jarosław Belina z KPPSP w Żyrardowie, rozbite pojazdy zablokowały ruch w obydwu kierunkach, powodując kilkugodzinne utrudnienia w ruchu. Policjanci kierowali na objazdy. W miejscowości Chudolipie należało zjechać na drogę wojewódzką 876. Kierowcy, którzy dojadą do Mszczonowa, kierowani byli w stronę Tarczyna.

Śmiertelny wypadek na quadzie Małopolska. Kierowca quada zginął w wypadku. Nie miał kasku ani uprawnień

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informowała, że utrudnienia mogą potrwać mniej więcej do godz. 18. Zgodnie z komunikatem na stronie GDDKiA od godz. 17 droga jest już przejezdna.

***
Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina >>>

Więcej o: