Olsztyn: na terenie komisu znaleziono ciała dwóch mężczyzn. Mieli rany postrzałowe głowy

Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia, do którego doszło w środę po południu na terenie komisu samochodowego w Olsztynie. Policja natrafiła w jednym z pomieszczeń na ciała dwóch mężczyzn. Jak podaje RMF FM, mogli oni zginąć od postrzału w głowę.

- Po godz. 16 otrzymaliśmy informację, że w rejonie ulicy Lubelskiej może znajdować się agresywny mężczyzna - mówi w rozmowie z Gazeta.pl podkom. Rafał Prokopczyk z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Jak dodaje funkcjonariusz, na miejscu policjanci nie natrafili na agresora, dowiedzieli się jednak, że mógł wejść na teren pobliskiego komisu samochodowego.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

- W jednym z pomieszczeń znaleźli ciała dwóch mężczyzn - dodaje podkom. Rafał Prokopczyk. W tym samym pomieszczeniu znajdowała się również broń.

Jak podaje RMF FM, mężczyźni mieli ok. 50 lat. Funkcjonariusze nie ujawniają, czy jedną z zastrzelonych osób był agresywny mężczyzna, którego wcześniej poszukiwali policjanci.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej, zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego.

Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz zwrócić się do Centrum Wsparcia dla Osób w Stanie Kryzysu Psychicznego pod numerem 800 70 2222. Pod telefonem, mailem i czatem dyżurują specjaliści Fundacji ITAKA udzielający porad i kierujący dzwoniące osoby do odpowiedniej placówki pomocowej w ich regionie. Z Centrum skontaktować mogą się także bliscy osób, które wymagają pomocy.

Zobacz wideo Zobacz także: Rosyjski żołnierz Wadim Szyszymarin skazany na dożywocie za zabicie ukraińskiego cywila. W sądzie skonfrontowała się z nim wdowa
Więcej o: