Gomulin-Kolonia. Mężczyzna ciągnięty za samochodem, "zaplątał się w pas bezpieczeństwa". Apel policji

Policjanci poszukują świadków niebezpiecznego zdarzenia, do którego doszło niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego. Kierowca samochodu osobowego ciągnął za autem mężczyznę, który, jak podaje policja, prawdopodobnie zaplątał się w pas bezpieczeństwa.

W poniedziałek przed godziną 18 dyżurny policji w Piotrkowie Trybunalskim otrzymał zgłoszenie na temat osoby ciągniętej za samochodem. "Ze wstępnych ustaleń mężczyzna zaplątał się w pas bezpieczeństwa kierowcy" - podaje policja w krótkim komunikacie. 

Zobacz wideo Morawiecki atakuje Norwegię. Cymański: Te słowa nie były najbardziej fortunne i zręczne

Gomulin-Kolonia. Mężczyzna był ciągnięty za samochodem. Policja szuka świadków

Samochód to prawdopodobnie mazda 3. Auto jest koloru srebrnego z czerwonym przednim zderzakiem. Policja poszukuje świadków. "Osoby mające jakąkolwiek wiedzę proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim pod numerem telefony 47 846-14-62, 47 846-12-06 lub na numer alarmowy 112" - apeluje komenda w Piotrkowie Trybunalskim.

Kobieta (zdjęcie ilustracyjne)Lublin. Odurzyli i wykorzystali seksualnie 14-latkę. Sąd: Gwałtu nie było

Policja nie informuje szczegółach zdarzenia. - Na obecną chwilę trwają czynności i policjanci ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia - mówi Gazeta.pl st. asp. Izabela Gajewska, oficer prasowa KMP w Piotrkowie Trybunalskim. 

Mężczyzna, który miał się zaplątać w pas bezpieczeństwa, trafił do szpitala. - Pacjent jest w średnim stanie. Doznał rozległych obrażeń. Do szpitala trafił przytomny i pozostaje w kontakcie słowno-logicznym - przekazał w rozmowie z tvn24.pl Bartłomiej Kaźmierczak, rzecznik prasowy Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim.

Agencje towarzyskie werbują do pracy w PolsceAgencje towarzyskie werbują do pracy Ukrainki. Policja apeluje

Więcej o: