Krubki-Górki. Autobus szkolny zderzył się z ciężarówką. Przyleciało LPR, ale nie było potrzebne

W miejscowości Krubki-Górki pod Wołominem (woj. mazowieckie) zderzył się w czwartek autobus szkolny z samochodem ciężarowym. Z ustaleń policji wynika, że dwie osoby zostały poszkodowane w wyniku wypadku.

Według ustaleń sierż. sztab. Moniki Kaczyńskiej z Komendy Powiatowej Policji w Wołominie (woj. mazowieckie), do zderzenia pojazdów doszło na drodze gminnej w Krubkach-Górkach w czwartek przed godz. 14.

Zatrzymano mężczyznę, którego oskarżono o rozbój z użyciem broni palnej. Przestępstwo popełniono 23 lata temu. Źródło: KPP WołominWołomin. Policjanci rozwiązali sprawę sprzed dwóch dekad

Mazowieckie. Na gminnej drodze zderzył się autobus szkolny z samochodem ciężarowym

Kierowca szkolnego autobusu wiózł pięcioro dzieci. Dwie osoby zostały poszkodowane w wyniku zderzenia z ciężarówką. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, jednak nie było konieczności, aby tym środkiem transportu przewieźć poszkodowanych do szpitala. Po przeprowadzonych badaniach alkomatem okazało się, że kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi - przekazało Radio Kielce, powołując się na PAP.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Akcja ratunkowa w Przypkach w gminie Tarczyn po wjechaniu kierowcy samochodu w grupę kolarzyWjechał w grupę 14 kolarzy i uciekł. Nie żyje jedna osoba, trzy w szpitalu

Krubki-Górki pod Wołominem. Autobus szkolny najechał na ciężarówkę

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Wołominie prowadzą obecnie czynności wyjaśniające, by ustalić przyczyny wypadku oraz wszystkie jego okoliczności. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że kierowca autokaru prawdopodobnie najechał na tył stojącego na drodze samochodu ciężarowego.

Mazowieckie. Seria prowokowanych wypadków na dwupasmówkach. Policja ostrzega

Policja apeluje o ostrożność i jednocześnie zwraca uwagę na serię prowokowanych wypadków, które zdarzają się również w woj. mazowieckim. Nieznani sprawcy doprowadzają do wypadków na drogach dwupasmowych: ustawiają się za samochodem w tzw. martwym polu widzenia i czekają, aż kierowca będzie chciał zmienić pas ruchu, po czym przyspieszają i doprowadzają do kolizji. Następnie pokazują poszkodowanym nagranie z kamery, na którym widać, że to kierujący drugiego samochodu doprowadził do stłuczki. W ten sposób wyłudzają pieniądze, proponując, aby się "dogadać" - przekazuje bydgoska policja.

Policjanci apelują o zgłaszanie się osób, które od maja 2021 r. do 10 kwietnia 2022 r. brały udział w kolizji drogowej na terenie Bydgoszczy, Torunia, Poznania, Warszawy, Gdańska, Łodzi, a także w okolicach tych miast, w okolicznościach mogących wskazywać na podobny sposób działania sprawców.

Zobacz wideo Oszustwo na stłuczkę? Policjanci poszukują poszkodowanych, którzy brali udział w podobnych kolizjach jak na wideo
Więcej o: