Niewieścin. Tragiczny wypadek. Ciężarówki zmiażdżyły osobówkę. Nie żyją cztery osoby

W Niewieścinie koło Bydgoszczy (woj. kujawsko-pomorskie) miał miejsce tragiczny wypadek. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, zderzyły się tam cztery samochody jadące w kierunku Gdańska. Czworo pasażerów jednego z aut zginęło na miejscu.

Do wypadku doszło w poniedziałek przed południem na drodze krajowej nr 5 na wysokości wsi Niewieścin (woj. kujawsko-pomorskie, pow. świecki). Uczestniczyły w nim dwa samochody osobowe i dwie ciężarówki z naczepami. Wiadomo już, że w wypadku zginęły cztery osoby, które podróżowały jedną z osobówek.

Wyszków. Auto z dwiema osobami wpadło do rzeki BugWyszków. Tragedia nad Bugiem. Auto stoczyło się do rzeki. "Topimy się"

Niewieścin. "Doszczętnie zniszczony" samochód osobowy

Jak ustalili wstępnie policjanci, samochód ciężarowy uderzył w tył osobowego forda. Na skutek uderzenia auto osobowe zostało wepchnięte pod tył ciężarówki jadącej przed nim. - Zginęły cztery osoby jadące fordem. Pojazd został doszczętnie zniszczony - poinformowała podkom. Joanna Tarkowska z KPP w Świeciu w rozmowie na antenie TVN24. "Kurier Nakielski" podał z kolei, że ofiary to czterej mężczyźni. Mieli 24, 38, 39 i 41 lat.

Przeczytaj więcej informacji z kraju na stronie głównej Gazeta.pl >>>

- Samochody kolejno wpadały na siebie. W akcji ratowniczej po wypadku uczestniczył między innymi śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratowniczego. Do szpitala trafił kierowca jednej z ciężarówek - dodała Tarkowska. W wypadku, oprócz forda i dwóch ciężarówek uszkodzony został jeszcze osobowy peugeot.

Zdjęcie z wypadku opublikował fanpage Bydgoszcz 998.

Zobacz wideo Pijany 30-latek uderzył samochodem w autobus, a przy próbie ucieczki wpadł na wysepkę

Wypadek w Niewieścinie. Są utrudnienia dla kierowców. Policja kieruje objazdem

Wezwane na miejsce służby nadal prowadzą czynności. Są utrudnienia w ruchu drogowym - krajowa "piątka" jest zablokowana. GDDKiA podaje, że policja kieruje objazdem w miejscu zdarzenia przez wybudowany odcinek drogi ekspresowej S5. Utrudnienia mają potrwać co najmniej do godziny 15.

Śmigłowiec LPR / zdjęcie ilustracyjneWypadek w Gielniowie. 12-latek na hulajnodze wjechał pod samochód dostawczy

***
Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina >>>

Więcej o: