Kielce. 15-miesięczny chłopiec wypadł z okna w bloku. Matka w tym czasie spała

W Kielcach doszło do groźnego wypadku z udziałem dziecka. Z okna jednego z mieszkań w Kielcach wypadł 15-miesięczny chłopiec. Śledczy z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach ustalili, że dziecko było w tym czasie pod opieką matki.

Do darzenia doszło w jednym z bloków przy ulicy Spółdzielczej w Kielcach. Dziecko wypadło z okna mieszkania na trzecim piętrze. Leżącego na ziemi chłopca znalazła kobieta, która przechodziła tą drogą. Na miejsce została wezwana pomoc medyczna i dziecko szybko trafiło do szpitala. Ze wstępnych informacji wynika, że chłopiec nie odniósł żadnych poważnych obrażeń.

Zobacz wideo Wystarczyła chwila nieuwagi. 5-latka sama wyszła na ulicę

Kielce. 15-miesięczny chłopiec najprawdopodobniej wspiął się na parapet i wypadł przez okno

Komenda Miejska Policji w Kielcach informuje, że do zdarzenia doszło w środę 11 maja po południu. - Policjanci ustalili, że 15-miesięczne dziecko wypadło z okna. W chwili zdarzenia w mieszkaniu była 28-letnia matka chłopca, która zasnęła w pokoju. W tym czasie dziecko najprawdopodobniej wspięło się na parapet i wypadło przez okno z wysokości trzeciego piętra - przekazał podkomisarz Karol Macek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Kielce, 17 października 2018. Sąd okręgowy. Początek procesu o sześć zabójstw sprzed dwudziestu latKielce. Dożywocie dla plantatora truskawek Tadeusza G. podtrzymane

Kielce. Matka chłopca była trzeźwa

Dziecku nic się nie stało m.in. dzięki szybkiej reakcji nieznajomej kobiety, która wezwała pomoc medyczną . - Policjanci wykonują czynności pod kątem ewentualnego narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia - skomentował podkom. Karol Macek. Policjanci zaznaczyli również, że w trakcie wypadku w mieszkaniu przebywała matka dziecka. Przeprowadzono badanie alkomatem, które wykazało, że kobieta była trzeźwa. Gdy dziecko wypadło z okna, matka spała w pokoju obok - przekazuje portal TVN24.

Dziecko - zdjęcie ilustracyjnePomoc Ukrainie. Jak rozmawiać z dziećmi o wojnie?

Więcej o: