Bielsko-Biała. Atak nożownika przy szkole podstawowej. 12-latka ugodzona nożem

12-letnia dziewczynka została ranna w czasie ataku nożownika, do którego doszło przy szkole podstawowej w Bielsku-Białej. Policja przekazała, że obrażenia nastolatki zagrażają jej życiu. Sprawca został zatrzymany. Na razie nie wiadomo, dlaczego zaatakował uczennicę.
Zobacz wideo Olsztyn. Policja zatrzymała nożownika, który zaatakował 27-latka

Do ataku nożownika doszło w czwartek około godz. 13 przy szkole podstawowej nr 22, która mieści się przy ulicy Grota Roweckiego w Bielsku-Białej (woj. śląskie) - podaje portal bielsko.info. Rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego Tomasz Ficoń przekazał serwisowi, że mężczyzna zaatakował, kiedy dzieci wychodziły ze szkoły.

Więcej wiadomości na stronie Gazeta.pl

Pożar w jednym z bloków w SuwałkachSuwałki. Pożar windy w jednym z bloków. Strażacy znaleźli zwęglone ciało

Nożownik zranił 12-latkę

Rzecznik bielskiej policji Roman Szybiak w rozmowie z Polską Agencją Prasową poinformował, że 41-letni napastnik "z nieustalonych na razie przyczyn zadał kilka ciosów nożem 12-latce". - Dziewczynka została zabrana do szpitala z obrażeniami, które zagrażają życiu - dodał.

Sprawca ataku został zatrzymany. Na razie nie wiadomo, dlaczego wielokrotnie zranił uczennicę podstawówki. Nie wiadomo również, czy 41-latek znał dziewczynkę. Okoliczności zdarzenia ustala policja. Sprawą zajmą się także bielscy prokuratorzy.

Wypadek (zdjęcie ilustracyjne)Zakręcie. Potrącił rowerzystę i uciekł. Potrącony zmarł, trwa obława

Więcej o: