Lublin. Rozbrylacz wciągnął nogę pracownika przetwórni owoców. Strażacy rozcięli maszynę

W woj. lubelskim doszło do wypadku w przetwórni owoców. Maszyna do rozdrabniania produktów głęboko zamrożonych wciągnęła nogę 46-letniemu pracownikowi. Z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Policja bada okoliczności zdarzenia.
Zobacz wideo Nidzica. 4-latka dławiła się cukierkiem. Uratował ją policjant

Jak podaje "Dziennik Wschodni", w piątek po godz. 19:00 służby otrzymały zgłoszenie dotyczące wypadku w przetwórni owoców w Klementowicach w powiecie puławskim (woj. lubelskie). Wynikało z niego, że maszyna do rozdrabniania produktów głęboko zamrożonych wciągnęła nogę jednemu z pracowników.

Więcej wiadomości na stronie głównej Gazeta.pl

Ukraina. Pod Buczą znaleziono ciała trzech mężczyzn. Byli torturowani przez RosjanUkraina. Pod Buczą znaleziono ciała trzech mężczyzn. Byli torturowani

Mężczyzna doznał ciężkim obrażeń

Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni, strażacy oraz policjanci. Po wydobyciu z maszyny, którą trzeba było rozciąć, 46-letniego mężczyzny okazało się, że doznał on poważnych obrażeń. Śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportowano go do szpitala w Lublinie.

- Jak wstępnie ustalili policjanci, do wypadku doszło podczas obsługi rozbrylacza do zamrożonych owoców. Maszyna wciągnęła nogę 46-letniego pracownika, mieszkańca gminy Końskowola, który prawdopodobnie chciał przepchnąć zablokowane w urządzeniu owoce - powiedziała, jak cytuje tvn24.pl, podkomisarz Ewa Rejn-Kozak z Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

Na miejscu wypadku pojawili się również przedstawiciele Państwowej Inspekcji Pracy. Badania wykazały, że pracownicy przedsiębiorstwa byli trzeźwi. Okoliczności zdarzenia ustala policja.

Mariupol - 29 kwietnia 2022 r.Mariupol. Rosjanie nie zgadzają się na ewakuację. Putin odmówił papieżowi

Więcej o: