Pogoda na dziś - niedziela 1 maja. Pochmurno i deszczowo. Na wschodzie możliwe burze

Pogoda w niedzielę 1 maja będzie pochmurna i deszczowa. Na wschodzie mogą wystąpić burze. Nad ranem spodziewane są przymrozki, natomiast w ciągu dnia maksymalna temperatura powietrza wyniesie od 12 do 19 stopni Celsjusza.

Pogoda w niedzielę 1 maja zapowiada się pochmurno w przeważającej części kraju, choć z przejaśnieniami. W wielu regionach lokalnie popada deszcz, a gdzieniegdzie wystąpią burze. 

Zobacz wideo Nietoperze są żywym barometrem zmian klimatycznych. W Polsce szybko ubywa gatunków zimnolubnych

Pogoda na dziś - niedziela 1 maja. Temperatura powietrza do 19 stopni Celsjusza

W niedzielę 1 maja w ciągu dnia maksymalna temperatura powietrza w całej Polsce wyniesie od 12 do nawet 19 stopni Celsjusza. W nocy i nad ranem możliwe są jednak przymrozki. Na północnym wschodzie przy gruncie nawet -2 stopnie Celsjusza.

W ciągu dnia najchłodniej będzie w Koszalinie i Suwałkach, gdzie na termometrach zobaczymy maksymalnie 12 stopni Celsjusza oraz w Olsztynie (14 stopni C) i Szczecinie (15 st. C).

Procesja Bożego Ciała w Olsztynie, 3 czerwca 2021 r. (zdjęcie ilustracyjne)Boże Ciało 2022. Kiedy wypada? Czy to dzień wolny od pracy?

Nieco cieplej (16 st. C) w Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Kielcach, Lublinie i Rzeszowie, natomiast 17 stopni w Gorzowie Wielkopolskim, Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Toruniu. 18 stopni w Łodzi, Opolu, Warszawie i Zielonej Górze. Najcieplej we Wrocławiu - tam na termometrach zobaczymy 19 stopni Celsjusza.

Pogoda na dziś - niedziela 1 maja. Temperatura powietrza w Polsce do 19 stopni CelsjuszaPogoda na dziś - niedziela 1 maja. Temperatura powietrza w Polsce do 19 stopni Celsjusza Fot.: Gazeta.pl

Więcej informacji na temat pogody znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Rehabilitacja (zdjęcie ilustracyjne)Świadczenie rehabilitacyjne 2022. Komu przysługuje? Ile wynosi?

Pogoda na dziś - niedziela 1 maja. Deszcz w całej Polsce. Możliwe burze 

W niedzielę od rana padać może na Pomorzu, natomiast po południu przelotne opady będą możliwe w całej Polsce. Na wschodzie natomiast przewiduje się burze. Wiatr będzie słaby i umiarkowany ze zmiennych kierunków. Deszczowa pogoda utrzyma się też w poniedziałek i wtorek, co oznacza, że tegoroczna majówka jest dość kapryśna pod względem aury. Wtedy również lokalnie mogą wystąpić burze. 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: