Piaseczno. 72-latka handlowała narkotykami w pudełkach po zapałkach. Była znana w okolicy

Klienci, którzy kupowali narkotyki od 72-latki, nazywają ją Babcią Basią. Kobieta wykazała się wyjątkową pomysłowością i umieszczała woreczki z narkotykami w pudełkach po zapałkach. Została przyłapana podczas jednej z transakcji.

Do zatrzymania starszej kobiety doszło w Piasecznie pod Warszawą. Tamtejsi policjanci przyłapali kobietę na gorącym uczynku, ponieważ od dawna podejrzewali, że w jednym z mieszkań na terenie gminy, ktoś handluje środkami odurzającymi. Nieumundurowani policjanci byli świadkami przekazania pudełka po zapałkach 36-letniej klientce. W środku znajdowała się heroina.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo W warzywach z Hiszpanii przemycano marihuanę i haszysz. Zatrzymano trzech Polaków

Piaseczno. Policjanci zatrzymali "Babcię Basię" podczas przekazywania narkotyków

Do zdarzenia doszło w środę 27 kwietnia koło południa. Policja od razu zatrzymała obie kobiety, które handlowały środkami odurzającymi. 36-latka przyznała funkcjonariuszom, że 72-letnia kobieta od dawna sprzedaje narkotyki i można kupić od niej heroinę. Okazało się również, że wśród swoich klientów seniorka jest nazywana "Babcią Basią".

Łódź. Moment zatrzymania młodych mężczyzn i babci Policjanci zastali 71-latkę z ecstasy w ręce. Wnuk i babcia z zarzutami

Mazowsze. "Babcia Basia" zapisywała przeprowadzone transakcje w zeszycie

Funkcjonariusze policji przeszukali mieszkanie 72-latki. Podczas prowadzonych działań natrafili w mieszkaniu seniorki na 39-letniego mężczyznę, który był znany organom ścigania ze wcześniejszych powiązań ze środkami odurzającymi. W trakcie przeszukiwania mieszkania, policjanci znaleźli liczne środki odurzające oraz zeszyt, w którym kobieta notowała przeprowadzone transakcje narkotykowe.

Wszystkie osoby zostały zatrzymane i usłyszały już zarzuty. Wobec 72-latki prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Piasecznie.

W wyniku wstrząsu w kopalni Zofiówka zginęło 10 górników Górnicy zmarli w Zofiówce mieli od 30 do 51 lat. Osierocili 18 dzieci

Więcej o: