Goleniów. 2,5-letnia dziewczynka wypadła z drugiego piętra. "Parametry życiowe w normie"

We wtorek po południu w Goleniowie doszło do groźnego zdarzenia. Z balkonu znajdującego się na drugim piętrze wypadła 2,5-letnia dziewczynka. Dziecko żyje.

Jak podaje portal naszemiasto.pl, do zdarzenia doszło we wtorek 12 kwietnia około godziny 14:30 przy ulicy Paderewskiego w Goleniowie w województwie zachodniopomorskim. Z balkonu znajdującego się na drugim piętrze wypadła 2,5-letnia dziewczynka.

Zobacz wideo Policyjne szkolenie z jazdy szosowym motocyklem

Goleniów. 2,5-letnia dziewczynka wypadła z balkonu. Dziecko upadło na piasek

Gdy na miejsce dotarli strażacy, dzieckiem zajmowało się już pogotowie. Jak dodaje RMF FM, mała dziewczynka spadła na piasek, co mogło nieco zamortyzować uderzenie. Po przyjeździe karetki 2,5-latka na zmianę odzyskiwała i traciła przytomność. Ratownicy nie dopatrzyli się jednak u dziecka żadnych złamań ani zewnętrznych obrażeń.

- Parametry życiowe miała w normie, była wydolna krążeniowo i wydechowo. Była jednak podsypiająca i wymagała pilnego transportu do szpitala - przekazała portalowi naszemiasto.pl rzeczniczka pogotowia Paulina Heigel.

Przeczytaj więcej informacji z Polski na stronie głównej Gazeta.pl.

Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. Marciniaka we Wrocławiu (zdjęcie ilustracyjne)Wrocław. 13-letni Wowa trafił do szpitala z ranami postrzałowymi

Dziewczynka została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala przy ul. Unii Lubelskiej w Szczecinie. Tam dziecko przejdzie szczegółowe badania.

Okoliczności zdarzenia są wyjaśniane przez policję. Wiadomo, że opiekująca się dziewczynką matka w momencie zdarzenia była trzeźwa. 

Nowy Jork. Strzelanina w metrze na BrooklynieStrzelanina w metrze w Nowym Jorku. Są ranni

************

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina. 

Więcej o: