Kielce. Kobieta wypadła z dziesiątego piętra bloku. Zginęła na miejscu

W poniedziałek w Kielcach doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Przy jednym z wieżowców znaleziono kobietę, która nie dawała żadnych oznak życia. Jak się okazało, wypadła z mieszkania znajdującego się na 10. piętrze. Na miejscu pojawiła się policja oraz służby medyczne.

Do zdarzenia doszło na osiedlu Czarnów w Kielcach. O godzinie 14.10 w poniedziałek, policjanci otrzymali zgłoszenie, dotyczące kobiety, która leżała przy jednym z bloków na ulicy Szkolnej w Czarnowie i nie było z nią kontaktu i nie wykazuje żadnych oznak życia - informowała "Gazeta Świętokrzyska".

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Morawiecki proponuje powołanie międzynarodowej komisji do badania zbrodni w Ukrainie. "Potrzebna jest, jeśli chcemy poznać prawdę o zakresie rosyjskich zbrodni"

Kielce. Na miejscu zdarzenia od razu stwierdzono zgon kobiety

Na miejscu zdarzenia pojawiły się również służby ratunkowe, lekarz od razu stwierdził zgon mieszkanki Kielc. W trakcie przeprowadzonych czynności wyjaśniających okazało się, że 56-letnia kobieta wypadła z mieszkania, które znajdowało się na 10. piętrze bloku przy ulicy Szkolnej w zachodniej części Kielc - na osiedlu Czarnów.

Prawnik o zbrodniach Rosji w Ukrainie: Musimy zebrać informacje o dowodach tych zbrodni. Szybciej niż szybkoPutin odpowie za zbrodnie w Ukrainie? Ekspert: Trzeba do tego determinacji

Kielce. Trwają czynności wyjaśniające okoliczności wypadku

Obecnie trwają czynności ustalające wszystkie okoliczności wypadku. Zarówno kielecka policja jak i prokurator starają się dotrzeć do świadków zdarzenia oraz ustalić, w jaki sposób doszło do tej tragedii.

- Po przeprowadzonych czynnościach z udziałem prokuratora, wstępnie wykluczono udział osób trzecich w zdarzeniu. Aktualnie docieramy do świadków, badamy okoliczności zdarzenia - informuje Karol Macek z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

Wojna w Ukrainie (zdjęcie ilustracyjne)Wojna w Ukrainie. Rosyjskie wojska przygotowują się do ataku na wschodzie. "Wróg przegrupowuje się, uzupełnia zapasy" [NA ŻYWO]

Więcej o: