Sosnowiec. 16-miesięczne dziecko trafiło do szpitala ze śladami pobicia. Aresztowano konkubenta matki

Do szpitala w Sosnowcu z poważnymi obrażeniami głowy trafił 16-miesięczny chłopiec. Lekarze niezwłocznie powiadomili policję, która zatrzymała konkubenta matki. 28-latek usłyszał zarzuty i trafił do tymczasowego aresztu.

Kilka dni temu do szpitala dziecięcego w Sosnowcu trafił 16-miesięczny chłopiec. Dziecko przywiozła jego matka, która była zaniepokojona zachowaniem syna. Według niej dziecko miało zasinienia na głowie.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Radio Wolność: Białoruś buduje most nad Prypecią.Białoruś buduje most nad Prypecią? Ma łączyć się z ukraińskim rejonem

Sosnowiec. 16-miesięczny chłopiec miał zostać pobity przez konkubenta matki

Po przeprowadzonych badaniach lekarze stwierdzili poważne obrażenia głowy. Według medyków, wobec dziecka stosowano przemoc, w związku z czym została zawiadomiona policja.

Policjanci ustalili, że kilka dni wcześniej dziecko było pod opieką konkubenta 21-letniej kobiety, który zamieszkuje w Będzinie. Policjanci z Sosnowca błyskawicznie przekazali otrzymaną informację będzińskim stróżom prawa, którzy przystąpili do zatrzymania 28-letniego mieszkańca miasta. Policjanci zabezpieczyli telefon komórkowy mężczyzny oraz matki dziecka

- informuje st. sierż. Marcin Szopa, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Prezydent Francji Emmanuel MacronMacron znów rozmawiał z Putinem. "Skrajne zaniepokojenie", Pałac Elizejski mówi o jednym żądaniu

Sosnowiec. Mężczyźnie przedstawiono zarzuty. 28-latek został aresztowany na trzy miesiące

Podczas przeszukania mieszkania mężczyzny policjanci znaleźli w nim marihuanę. Okazało się, że 28-latek był już wcześniej karany za posiadanie środków odurzających. Noc spędził w policyjnym areszcie. Następnego dnia został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty.

- Na wniosek śledczych i prokuratury, 28-latek decyzją będzińskiego sądu został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwa grozi mu surowa kara, sprawa jest rozwojowa - komentuje st. sierż. Marcin Szopa.

Zobacz wideo Policja poszukuje młodych mężczyzn, którzy dotkliwie pobili kasjerkę

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

********

Doświadczasz przemocy domowej? Szukasz pomocy? Możesz zgłosić się na przykład do Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia". Poradnia Telefoniczna "Niebieskiej Linii" czynna jest codziennie od 12 do 18 pod numerem tel. 22 668-70-00. Więcej informacji znajdziesz na tej stronie

Jeśli występuje zagrożenie życia - dzwoń na numer alarmowy 112.

Więcej o: