Lublin. Kłótnia braci mogła skończyć się tragicznie. Jeden z mężczyzn chwycił za nóż

Mieszkaniec Lublina wielokrotnie ugodził swojego brata nożem podczas rodzinnej awantury. Mężczyzna przebywa teraz w areszcie, gdzie usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa.

W poniedziałek 14 marca wieczorem do Komendy Miejskiej Policji w Lublinie wpłynęło zgłoszenie o awanturze domowej. Policjanci od razu zostali wysłani na miejsce zdarzenia, gdzie zastali dwóch mężczyzn.

Zobacz wideo Kolejne grupy uchodźców z Ukrainy trafiają do Polski. Niektórzy przyjeżdżają pociągami

Lublin. Usiłował zabić brata nożem. Powodem domowa awantura

Jak się okazało jeden z nich, 46-latek, przyszedł do brata z pretensjami. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że powodem awantury mogły być kwestie związane z opłatą rachunków. Ponadto mężczyźni od pewnego czasu byli skonfliktowani. Między braćmi dochodziło więc do nieporozumień.

Poniedziałkowe spotkanie braci nie skończyło się jednak na awanturze. Między mężczyznami doszło do szarpaniny, w trakcie której 48-letni brat chwycił za nóż kuchenny i zaatakował młodszego brata. 46-latek został kilkukrotnie ugodzony nożem. W wyniku tego zdarzenia doznał poważnych obrażeń ciała, z którymi został przewieziony do szpitala. 

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zdjęcie ilustracyjnePłock. Pogrzeb trzech zamordowanych braci. Białe krzyże, kwiaty, białe balony

Lublin. 48-latek usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie

48-latek został natomiast zatrzymany przez policjantów. W środę sprawca został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Lublinie, gdzie przedstawiono mu zarzuty usiłowania zabójstwa. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na trzy miesiące. Za usiłowanie zabójstwa oskarżonemu grozi kara od 8 do 15 lat pozbawienia wolności, kara 25 lat pozbawienia wolności albo kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Autobus (zdjęcie ilustracyjne)Zdarzenie drogowe z udziałem autobusu. Nie żyje 71-letnia pasażerka

Więcej o: