Murzynko. Pożar domu jednorodzinnego. Nie żyje jedna osoba

W pożarze budynku w miejscowości Murzynko (woj. kujawsko-pomorskie) zginęła jedna osoba - 67-letni mężczyzna, który samotnie mieszkał w domu. Teraz policja wraz z prokuraturą badają przyczyny zdarzenia.
Zobacz wideo Jelenia Góra. Policja zatrzymała 32-latka, który podpalił materac na klatce schodowej

W czwartek 10 marca po południu służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o pożarze budynku w miejscowości Murzynko (woj. kujawsko-pomorskie, gm. Gniewkowo). Jak podaje "Express Bydgoski", w zdarzeniu zginęła jedna osoba.

Kujawsko-pomorskie. Policja bada przyczyny pożaru budynku

Informacja o pożarze budynku jednorodzinnego wpłynęła do straży pożarnej o godzinie 12:40 w czwartek. W akcji gaśniczej uczestniczyło osiem zastępów państwowej i ochotniczej straży pożarnej. Oficer prasowy kpt. Jarosław Skotnicki z KP PSP Inowrocław przekazał w rozmowie z portalem ki24.info, że działania straży zostały już zakończone, a na miejscu pracuje policja wraz z prokuratorem. Przyczyny pożaru nie są jak na razie znane. 

Więcej aktualnych wiadomości z kraju znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Murzynko. Pożar budynku jednorodzinnego. Jedna osoba nie żyje

W pożarze zginęła jedna osoba. Jak przekazał kpt. Skotnicki "Expressowi Bydgoskiemu", ze względu na stan ciała początkowo ciężko było ocenić płeć ofiary. Policji udało się jednak ustalić tożsamość zmarłej osoby - jest nim 67-letni mężczyzna, który mieszkał samotnie w spalonym parterowym budynku. 

***

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: