Płock. Zwłoki trójki dzieci w mieszkaniu. Służby potwierdziły, że ofiary miały rany cięte szyi

W jednym z mieszkań w Płocku odnaleziono ciała trójki dzieci. Ofiarami są dzieci w wieku 10, 14 i 17 lat. Jak przekazał prokurator, wszystkie miały rany cięte szyi.

Jak podaje portal remiza.pl, w środę 9 marca w jednym z mieszkań w Płocku w województwie mazowieckim znaleziono zwłoki dzieci. Nieoficjalnie ustalono, że zmarłe dzieci miały rany cięte szyi - później wiadomości te potwierdziła straż pożarna i prokuratura. 

Policja prowadzi już dochodzenie w sprawie śmierci dzieci, które były w wieku 10, 14 i 17 lat. "Uruchomiona została pomoc psychologiczna" - czytamy dalej na portalu.

Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

Płock. W mieszkaniu znaleziono ciała dzieci. Służby zaalarmowała koleżanka jednej z ofiar

Zgłoszenie wpłynęło do Straży Pożarnej od koleżanki jednej z ofiar. - W wyniku zgłoszenia o braku kontaktu z nastolatkiem zamieszkałym w jednym z bloków przy ul. Wyszogrodzkiej w Płocku, strażacy podjęli interwencję. Po wejściu do mieszkania znaleźli zwłoki trójki dzieci w wieku od 10 do 17 lat - powiedział rzecznik komendy miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Płocku st. kpt Edward Mysera w rozmowie z PAP.

Zastępca prokuratora rejonowego potwierdził, że na zwłokach odkryto rany cięte szyi. - To wstępne ustalenie - dodał jednak. Śledztwo prowadzone jest już z udziałem prokuratury. - Na ten moment nie możemy udzielić więcej informacji - zastrzegł zastępca prokuratora rejonowego w Płocku Marcin Policiewicz.

Były kanclerz Niemiec, Gerhard Schroeder. Zdjęcie z 2019 roku, forum ekonomiczne w Petersburgu Niemcy. Wniosek o oskarżenie Gerharda Schroedera o zbrodnie przeciwko ludzkości

Więcej o: