P這ck. Zw這ki tr鎩ki dzieci w mieszkaniu. S逝瘺y potwierdzi造, 瞠 ofiary mia造 rany ci皻e szyi

W jednym z mieszka w P這cku odnaleziono cia豉 tr鎩ki dzieci. Ofiarami s dzieci w wieku 10, 14 i 17 lat. Jak przekaza prokurator, wszystkie mia造 rany ci皻e szyi.

Jak podaje portal remiza.pl, w środę 9 marca w jednym z mieszkań w Płocku w województwie mazowieckim znaleziono zwłoki dzieci. Nieoficjalnie ustalono, że zmarłe dzieci miały rany cięte szyi - później wiadomo軼i te potwierdziła straż pożarna i prokuratura. 

Policja prowadzi już dochodzenie w sprawie śmierci dzieci, które były w wieku 10, 14 i 17 lat. "Uruchomiona została pomoc psychologiczna" - czytamy dalej na portalu.

Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

Płock. W mieszkaniu znaleziono ciała dzieci. Służby zaalarmowała koleżanka jednej z ofiar

Zgłoszenie wpłynęło do Straży Pożarnej od koleżanki jednej z ofiar. - W wyniku zgłoszenia o braku kontaktu z nastolatkiem zamieszkałym w jednym z bloków przy ul. Wyszogrodzkiej w Płocku, strażacy podjęli interwencję. Po wejściu do mieszkania znaleźli zwłoki trójki dzieci w wieku od 10 do 17 lat - powiedział rzecznik komendy miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Płocku st. kpt Edward Mysera w rozmowie z PAP.

Zastępca prokuratora rejonowego potwierdził, że na zwłokach odkryto rany cięte szyi. - To wstępne ustalenie - dodał jednak. Śledztwo prowadzone jest już z udziałem prokuratury. - Na ten moment nie możemy udzielić więcej informacji - zastrzegł zastępca prokuratora rejonowego w Płocku Marcin Policiewicz.

Były kanclerz Niemiec, Gerhard Schroeder. Zdjęcie z 2019 roku, forum ekonomiczne w PetersburguNiemcy. Wniosek o oskarżenie Gerharda Schroedera o zbrodnie przeciwko ludzkości

Wi璚ej o: