Pogoda na dziś - niedziela 27 lutego. Więcej słońca, do 7 stopni C na termometrach

Pogoda w niedzielę 27 lutego będzie dość słoneczna. W ciągu dnia zachmurzenie małe, miejscami duże, ale z przejaśnieniami. W niektórych regionach delikatnie popada śnieg. Temperatura powietrza od 3 do 7 stopni Celsjusza.

Pogoda na niedzielę 26 lutego zapowiada się dość słonecznie. W wielu regionach Polski zachmurzenie będzie małe, gdzieniegdzie duże, lecz z przejaśnieniami. Jak informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej tego dnia Polska będzie pod wpływem wyżu z rejonu Litwy w powietrzu polarnym morskim. 

Zobacz wideo Gen. Skrzypczak: Putin chyba myślał, że wjedzie na czołgach do Kijowa i zostanie przywitany owacjami

Pogoda na dziś - niedziela 27 lutego. Temperatura powietrza 

W niedzielę temperatura powietrza w całej Polsce będzie powyżej zera. Najchłodniej w Suwałkach i Lublinie, gdzie na termometrach zobaczymy maksymalnie trzy kresi powyżej zera. W Białymstoku, Gdańsku, Łodzi, Olsztynie i Warszawie temperatura wyniesie natomiast 4 stopnie Celsjusza.

5 stopni w Bydgoszczy, Kielcach i Koszalinie, a 6 st. C w Katowicach, Krakowie, Opolu, Poznaniu oraz Zielonej Górze. Najcieplej, bo 7 stopni Celsjusza, w Gorzowie Wielkopolskim, Rzeszowie, Szczecinie i Wrocławiu.

Więcej informacji na temat pogody znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jak wyrobić paszport?Jak wyrobić paszport? Gdzie udać się z wnioskiem paszportowym?

Nad przeważającą częścią kraju zachmurzenie będzie małe i umiarkowane, na południu miejscami duże, ale okresami niebo będzie też bezchmurne. Wiatr słaby i umiarkowany, jedynie w górach dość i silny - od 30 do 40 kilometrów na godzinę. Na wschodzie i południu miejscami może delikatnie popadać śnieg. 

W związku z tym, że Polska będzie znajdowała się w niedzielę w strefie wyżowej, w przeważającej części kraju pogoda będzie korzystnie wpływać na organizm człowieka, szczególnie na północy. W południowo-wschodniej części Polski warunki meteorologiczne będą obojętne, które okresami mogą się pogarszać, szczególnie w obszarach podgórskich - informuje biometeo.imgw.pl

Dokumenty do paszportu dla dziecka to m.in. akt urodzenia.Jak wyrobić paszport dla dziecka? Gdzie złożyć wniosek? Te formalności musisz spełnić

Więcej o: