Warszawa. Policja poszukuje Łukasza Mańkowskiego. Wyszedł z wypłatami dla pracowników i zniknął

Policjanci z Warszawy poszukują 38-letniego Łukasza Mańkowskiego. Z informacji funkcjonariuszy wynika, że po raz ostatni widziano go 7 lutego 2022 roku. Wyszedł z oddziału firmy, w której pracował z pieniędzmi przeznaczonymi na wypłaty. Od tamtej pory nie nawiązał z nikim kontaktu.

Poszukiwaniami 38-letniego Łukasza Mańkowskiego zajmują się policjanci z komisariatu w Wawrze w Warszawie. "Mężczyzna po raz ostatni widziany był 7 lutego 2022 r. Do chwili obecnej nie powrócił, ani też nie nawiązał kontaktu z nikim z bliskich" - przekazała nadkom. Joanna Węgrzyniak w opublikowanym komunikacie. 

Zobacz wideo 115 kg marihuany nie trafi na rynek. 44-latek wpadł na A-2

Warszawa. Policja szuka Łukasza Mańkowskiego. Rysopis mężczyzny 

Jak podaje policja, mężczyzna "ma około 180 centymetrów wzrostu, barczysty, włosy ciemne, krótkie, bez zarostu, oczy ciemne, nos prosty, średni, uszy odstające, duże. W dniu zaginięcia ubrany był w płaszcz długości 3/4, buty zimowe, czarne, czarne materiałowe spodnie". 

Poszukiwany mężczyzna 7 lutego wyszedł z oddziału firmy (prawdopodobnie ochroniarskiej), w której pracował przy ulicy Wolskiej w Warszawie. Miał ze sobą pieniądze, które miały zostać przeznaczone na wypłaty dla pracowników. Spod firmy odjechał samochodem służbowym, który odnaleziono porzucony przy jednym z centrów handlowych. Od tamtej pory nie nawiązywał kontaktu z nikim z bliskich. 

Więcej informacji z kraju i ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

powalone drzewo (zdjęcie ilustracyjne)Radom. 5-latek został przygnieciony przez drzewo. Jest w śpiączce

Warszawa. Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach 

Funkcjonariusze policji proszą o pomoc wszystkie osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat mężczyzny prezentowanego na zdjęciu, a także miejsca jego pobytu. "Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu mężczyzny, proszone są o kontakt z policjantami komisariatu w Wawrze tel. 47 74 323-01 lub z najbliższą jednostką policji, a także pod bezpłatnym numerem telefonu 112, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: dyzurny.kp-wawer@ksp.policja.gov.pl" - czytamy w komunikacie policji. 

Protest rolników AgroUnii w Warszawie, 23 lutego 2022 r.Protest rolników pod KPRM. M. Kołodziejczak: Jesteśmy okradani z naszej pracy

Więcej o: