Grodzisk Mazowiecki. Mówił, że wiezie kołdry, policji nie spodobał się zapach. 44-latek zatrzymany

Policjanci z Grodziska Mazowieckiego zatrzymali do kontroli 44-letniego kierowcę poruszającego się autostradą A2. Mężczyzna twierdził, że przewozi kołdry i materace. Jak się okazało, w bagażniku miał narkotyki. I to aż ponad 100 kilogramów. Trafił do aresztu.

We wtorek policja poinformowała, że funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego w Grodzisku Mazowieckim zatrzymali na autostradzie A2 kierowcę, poruszającego się samochodem marki Peugeot. W trakcie kontroli policjanci wyczuli specyficzny zapach wydobywający się z wnętrza pojazdu.

52-letni Krzysztof R. z Częstochowy został aresztowany pod zarzutem podwójnego zabójstwa Częstochowa. Krzysztof R. miał zamontować kamerę w mieszkaniu zaginionych

Zatrzymanie. Miały być kołdry i materace. Policja znalazła torby wypełnione narkotykami 

Odpowiadając na pytanie o zawartość bagażnika, mężczyzna przekazał, że znajdują się tam kołdry oraz materace. Jak się okazało, w środku policjanci znaleźli dziewięć dużych toreb podróżnych wypełnionych marihuaną. Narkotyki były zabezpieczone w 104 opakowaniach próżniowych.

Policja opublikowała nagranie, pokazując przewożony przez mężczyznę nielegalny ładunek:

Zobacz wideo Policja w Grodzisku Mazowieckim

Pies Teresy M. trafił do schroniska. Sołtys ma usłyszeć zarzuty znęcania się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem. Sołtyska ciągnęła psa na haku za samochodem. Wciąż nie stanęła przed sądem

Cały ładunek został zabezpieczony, a przewożący go 44-latek zatrzymany.

Grodzisk Mazowiecki. Autostrada A2. Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzuty

Po wykonaniu czynności dochodzeniowo-śledczych mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Mazowieckim. Tam usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Na wniosek prokuratury, sąd zastosował wobec zatrzymanego tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

Za to przestępstwo mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 

Więcej o: