Częstochowa. Ciało kobiety odnalezione w lesie. Nieoficjalnie: możliwe, że to jedna z zaginionych

Niedaleko Częstochowy w lesie policjanci odnaleźli ciało kobiety. Jak dowiedział się reporter RMF FM, może to być jedna z zaginionych przed tygodniem kobiet - mowa o 45-letniej Aleksandrze i jej 15-letniej córce Oliwii. W miejscu odnalezienia zwłok były również szczątki psa.

"Policjanci niedaleko Częstochowy znaleźli ciało kobiety - ustalili reporterzy RMF24 - to może być jedna z poszukiwanych od kilku dni kobiet z Częstochowy" - napisał na Twitterze Marek Balawajder. Trwa ustalanie tożsamości ofiary - na razie nie wiadomo, czy to jedna z zaginionych. 

Jak podaje portal, ciało odnaleziono w pobliżu miejscowości Rosochacz. Były tam także szczątki psa. 

Częstochowa. 45-letnia Aleksandra i jej córka Oliwia zaginęły 10 lutego

45-letnia Aleksandra i jej 15-letnia córka Oliwia były poszukiwane od ponad tygodnia, kiedy to w niewyjaśnionych okolicznościach opuściły swoje mieszkanie w Częstochowie razem z psem rasy shiz tzu i już nie nawiązały kontaktu z rodziną. 

Ford focus należący do 45-letniej Aleksandry WieczorekZaginięcie Aleksandry i Oliwii Wieczorek. Policja ma nowy trop

W sprawie aresztowano 52-letniego Krzysztofa R., któremu postawiono zarzut podwójnego zabójstwa. Podejrzany nie przyznał się do winy i nie złożył wyjaśnień. Ze względu na dobro śledztwa prokuratura nie ujawnia żadnej z hipotez. Nie podano też, jaki mógł być motyw zbrodni, o której popełnienie podejrzany jest sąsiad kobiet.

Więcej informacji z kraju i ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Częstochowa. Poszukiwania zaginionej Aleksandry i OliwiiCzęstochowa. Zaginięcie matki i córki. Policja o podszywaniu się pod 15-latkę

Początkowo poszukiwania kobiet były prowadzone głównie na terenie ogródków działkowych, które znajdują się w pobliżu ul. Żyznej w Częstochowie. To właśnie tam świadkowie po raz ostatni widzieli 45-letnią Aleksandrę. Służbom nie udało się jednak trafić tam na ślad zaginionych

W poniedziałek reporter RMF FM Marcin Buczek donosił, że nad ranem zmieniono miejsce poszukiwań. Jak przekazała rzeczniczka częstochowskiej policji Sabina Chyra-Giereś, mowa o okolicach Romanowa, Poczesnej i Wrzosowej. Są to miejscowości znajdujące się kilkanaście kilometrów od Częstochowy.

Poszukiwania zaginionych kobiet w CzęstochowieCzęstochowa. Zaginięcie Aleksandry i Oliwii. Wlał benzynę do kanistra

To właśnie w rejonie Romanowa w dniu zaginięcia widziany był samochód kobiet. "10 lutego miał wyjechać z Częstochowy drogą krajową numer 91 (dawniej droga krajowa numer 1 - tak zwana 'gierkówka') w kierunku na Katowice, gdzie widziany był w Kolonii Poczesnej, Wrzosowej i Romanowie" - podała śląska policja.

Częstochowa. Kim jest zatrzymany ws. zaginięcia Aleksandry i Oliwii Wieczorek?Częstochowa. Zaginięcie matki i córki. Nieoficjalne ustalenia

Więcej o: