Psy zaatakowały kobietę i dziecko. Właściciel usłyszał zarzuty

Na początku lutego gdańskie Stowarzyszenie Biskupia Górka zamieściło w internecie film, na którym widać, jak kilka psów rzuca się na przechodzącą kobietę i dziecko. Właściciel zwierząt usłyszał zarzuty nieumyślnego uszkodzenia ciała, a psy zostały mu zabrane na mocy prokuratorskiego postanowienia.

"Psy zaatakowały już na klatce schodowej. (...) Prosimy osoby, które także spotkały się z agresją owczarków niemieckich hodowanych przez pana mieszkającego w tej kamienicy o informację - na e-mail: stowarzyszenie.bg@gmail.com lub bezpośrednio pod tym postem" - pisze Stowarzyszenie Biskupia Górka.

Więcej najnowszych informacji z Polski przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Nie tylko ludzie potrzebują pomocy! W tym roku policjanci i strażnicy miejscy ratowali również zwierzęta

Mężczyźnie odebrano 11 psów ze względu na warunki, w jakich je trzymał

"Przypominamy, że 10 lat temu odebrano temu panu 11 psów ze względu na warunki, w jakich je trzymał. Sąd wówczas umorzył tę sprawę, a pan Władysław Z. wkrótce hodowlę wilczurów odnowił, mimo skarg sąsiadów" - kończą swój post członkowie Stowarzyszenia.

Ryanair to irlandzki tani przewoniźnikRyanair. Wylądowali 1200 km od miejsca docelowego. "Jak to się u licha stało"

W rozmowie z dziennikarzami trojmiasto.pl policja przekazała, że właściciel zwierząt usłyszał zarzuty nieumyślnego uszkodzenia ciała, a psy zostały mu zabrane na mocy prokuratorskiego postanowienia.

Więcej o: