Częstochowa. Zaginęła Aleksandra Wieczorek i jej 15-letnia córka Oliwia. Policja apeluje o pomoc

Policjanci z Częstochowy poszukują Aleksandry i Oliwii Wieczorek, matki i córki, które zaginęły w zeszłym tygodniu. Częstochowskie służby opublikowały wizerunki kobiet i apelują o pomoc. Osoby, które mają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu, co się stało z kobietami, gdzie w tej chwili przebywają, proszone są o kontakt z komendą.

"Apelujemy do osób, które wieczorem lub w nocny z 10 na 11 lutego widziały osoby poruszające się samochodem osobowym marki Ford Focus o numerze rejestracyjnym SC1836F" - czytamy w komunikacie częstochowskiej policji. Osoby, które posiadają informacje w sprawie zaginięcia kobiet lub mają nagranie z kamerki samochodowej, rejestrujące przemieszczający się pojazd, powinny niezwłocznie skontaktować się z policją.

Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

Częstochowa. Zaginęła Aleksandra Wieczorek i jej 15-letnia córka Oliwia. Trwają poszukiwania

- Policja obecnie nie może podać szczegółów dotyczących poszukiwania kobiet ze względu na prowadzone w tej sprawie śledztwo - przekazała Gazecie.pl podkomisarz Sabina Chyra-Giereś z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie (woj. śląskie). Policjantka dodała, że kobiety oraz świadkowie nadal są poszukiwani przez funkcjonariuszy.

Częstochowscy policjanci poszukują zaginionej 45-letniej Aleksandry Wieczorek oraz jej 15-letniej córki Oliwi. "Zaginione w nieznanych okolicznościach opuściły miejsce zamieszkania w Częstochowie przy ulicy Bienia i do chwili obecnej nie nawiązały kontaktu z bliskimi" - informują policjanci z częstochowskiej komendy. 45-letnia kobieta po raz ostatni była widziana w czwartek (10 lutego) przy ul. Żyznej w Częstochowie.

Gdynia. Plaża w Orłowie zniknęła. Wszystko przez sztormy na Bałtyku [ZDJĘCIA]Plaża w Gdyni Orłowie zniknęła. To skutek sztormów na Bałtyku [ZDJĘCIA]

Częstochowa. Zaginęła matka i córka. Rysopisy Aleksandry i Oliwii Wieczorek 

Częstochowscy policjanci opublikowali zdjęcia zaginionych kobiet i apelują o kontakt z komendą osoby, które mają informacje o miejscu ich pobytu.

45-letnia Aleksandra Wieczorek ma 165 cm wzrostu i jest średniej budowy ciała. Kobieta ma ciemne oczy i włosy do ramion oraz prosty nos, przylegające uszy. W chwili zaginięcia mogła być ubrana w ciemnozieloną kurtę zimową do kolan oraz ciemne spodnie.

15-letnia Oliwa Wieczorek mierzy 170 cm. Ma szczupłą sylwetkę oraz długie włosy w kolorze ciemnego blondu, niebieskie oczy, prosty nosi, przylegające uszy. W chwili zaginięcia dziewczyna mogła być ubrana w białą kurtę z kapturem obszytą jasnym futerkiem.

Anna Semczuk i Ernestyna WieruszewskaZakopane. Zaginięcie 17-latek. Archiwum X wraca do sprawy sprzed 29 lat

"Każdy, kto zna miejsce aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginione, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 997 lub 47 858 16 11" - apeluje częstochowski policja. 

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: