Bielsko Biała. Nie miała maseczki w autobusie. Pobiła pasażerkę, gdy ta jej zwróciła uwagę

Policjanci z Bielska Białej poszukują kobiety, która pobiła pasażerkę autobusu miejskiego, kiedy ta zwróciła jej uwagę, że nie ma założonej maseczki. Funkcjonariusze opublikowali wizerunek agresywnej kobiety i apelują o pomoc w jej znalezieniu.

Do pobicia doszło 3 grudnia 2021 roku w autobusie komunikacji miejskiej linii nr 50, na odcinku od centrum Bielska-Białej (woj. śląskie) w kierunku ul. Mazańcowickiej. Około godziny 12.50 do jadącej w środkowej części autobusu pasażerki przysiadła się kobieta, która nie miała zakrytych ust oraz nosa maseczką. 

Zobacz wideo Gorzów Wielkopolski. Brutalny atak mężczyzny na nieznaną kobietę w autobusie

Bielsko-Biała. Pasażerka zwróciła kobiecie uwagę, że nie ma maseczki. Została pobita

Pasażerka w maseczce zwróciła uwagę współpasażerce na brak maseczki ochronnej. "Zwrócenie uwagi spowodowało, iż kobieta zaczęła zachowywać się wulgarnie i agresywnie uderzając jednocześnie pokrzywdzoną w twarz i powodując u niej obrażenia" - opisali przebieg zdarzenia funkcjonariusze policji z Bielska-Białej. Po pobiciu agresywna kobieta wysiadała z autobusu i szybko oddaliła się z przystanku w stronę ronda im. Ireny Sendlerowej (ul. Katowicka, Mazańcowicka).

Gdynia. Plaża w Orłowie zniknęła. Wszystko przez sztormy na Bałtyku [ZDJĘCIA]Plaża w Gdyni Orłowie zniknęła. To skutek sztormów na Bałtyku [ZDJĘCIA]

Śląsk. Policjanci apelują o pomoc w znalezieniu kobiety 

Bielscy policjanci już drugi miesiąc poszukują agresywnej kobiety, która pobiła współpasażerkę. Teraz  opublikowali jej wizerunek. Nagranie pochodzi z kamery monitoringu wewnętrznego autobusu MZK linii nr 50.

Kobieta poszukiwana przez funkcjonariuszy wygląda na około 35 lat, ma krótkie włosy i bliznę na prawym policzku. W dniu zdarzenia ubrana była w brązowe buty za kostkę, czerwoną bluzkę, ciemne spodnie i kurtkę oraz ciemną czapkę z nałożonymi na nią okularami.

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl. 

"Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o kontakt z Komisariatem Policji IV w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 857 0400, kp4@bielsko.ka.policja.gov.pl lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55" - czytamy w komunikacie opublikowanym przez policjantów. 

Zdjęcie ilustracyjnePasażerka oskarża kierowcę Bolta o molestowanie. Jest stanowisko policji

Więcej o: