Kraków. W Walentynki zorganizują zbiórkę dla bezdomnych psów i kotów. "Potrafią kochać szczególnie mocno"

Jak się okazuje, Walentynki to nie tylko okazja, by pokazać drugiej połówce, jak bardzo ją kochamy, ale również szansa na to, by okazać pomoc. Już 12 lutego w centrum handlowym Nowe Czyżyny w Krakowie zostanie zorganizowana walentynkowa zbiórka na rzecz pomocy dla bezdomnych psów i kotów z Fundacji Dla Zwierząt La Fauna.

Jak podaje portal dziennikpolski24.pl, podczas walentynkowej zbiórki dla zwierząt, nie zabraknie konkursów z nagrodami i innych atrakcji. Wydarzenie odbędzie się w centrum handlowym Nowe Czyżyny w Krakowie. 

Zobacz wideo Kinia wyznała, że nawiązała dobry kontakt ze zwierzętami

Kraków. W centrum handlowym Nowe Czyżyny odbędzie się walentynkowa zbiórka dla zwierząt

Już w sobotę 12 lutego od godziny 10 do 16 w centrum handlowym Nowe Czyżyny odbędzie się walentynkowa zbiórka dla zwierząt. - Zwierzęta, także te doświadczone przez los, potrafią kochać szczególnie mocno i równie mocno potrzebować naszego wsparcia. Dlatego wspólnie z Fundacją La Fauna zachęcamy, by zatroszczyć się o psiaki i mruczki z najbliższej okolicy, a także rozeznać temat adopcji w punkcie informacyjnym - zapewnia Anna Brzozowska, przedstawicielka centrum handlowego Nowe Czyżyny w Krakowie.

Na osoby, które zechcą pomóc potrzebującym zwierzętom, czeka wiele atrakcji. Jak wskazuje portal, na specjalnie przygotowanej ściance do selfie, przy której można wykonać pamiątkowe zdjęcie - również ze swoim pupilem. - Zdjęcie można wykonać w duecie, niekoniecznie tylko w parze. Może to być np. mama z córką, dziadek z wnuczkiem lub przyjaciółki. Jeśli posiadamy pieska lub kota, który jest towarzyski, można również z nim odwiedzić Nowe Czyżyny i zapozować do walentynkowego ujęcia w specjalnej ramce - dodała.

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Miłośnicy gadżetów ucieszą się z możliwości zakupu wyjątkowych przedmiotów, które mogą być doskonałym prezentem - dla samego siebie, drugiej połówki lub bliskiej nam osoby. Na kiermaszu można będzie kupić m.in. mydełko w kształcie psiej łapki lub kubek. Cały dochód z kiermaszu gadżetów zostanie przeznaczony na bieżące potrzeby czworonogów z krakowskiej Fundacji La Fauna.

Podczas walentynkowej zbiórki organizowane będą również konkursy z nagrodami. W puli nagród znajdą się m.in.  kosmetyki z perfumerii Douglas, Yves Rocher oraz Silcare, dodatki od 50 Style, kupony rabatowe na zakupy w home&you, biżuteria z Jubiler Sezam, słodkie wypieki z kawiarni Nakielny, vouchery do Domino’s Pizza oraz Hindus Indian Food, akcesoria marki Pierre Cardin oraz wiele innych - informuje portal.

Walentynkowa zbiórka w Krakowie. Co można podarować potrzebującym zwierzętom?

Potrzebujące zwierzęta czekają na psią i kocią karmę, miseczki, smycze, podkłady higieniczne, szelki, żwirek, ciepłe koce. Ucieszą się również z nowych zabawek. Ci, którzy chcą wspomóc zwierzęta,  mogą zostawić  potrzebne przedmioty w specjalnym walentynkowym punkcie akcji, zlokalizowanym w pasażu obok sklepu Carrefour.

Więcej o: