Bukowsko. Pożar auta, w środku zwłoki mężczyzny. Policja zatrzymała dwie osoby

Trwa wyjaśnianie okoliczności śmierci 63-letniego mężczyzny, którego zwęglone ciało znaleziono w sobotę po ugaszeniu pożaru auta. Do tragedii doszło w miejscowości Bukowsko (powiat sanocki) w woj. podkarpackim. Funkcjonariusze zatrzymali dwie osoby.

Informacja o pożarze volkswagena stojącego na poboczu drogi w Bukowsku (powiat sanocki) dotarła do policjantów w sobotę wieczorem. Na miejsce, oprócz funkcjonariuszy, przyjechała też straż pożarna.

"Po ugaszeniu volkswagena, wewnątrz, na tylnym siedzeniu ujawniono zwęglone zwłoki mężczyzny. Należą one do 63-letniego mieszkańca tej miejscowości" - przekazuje w komunikacie Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Jak się okazało, 63-latek był wcześniej u swoich znajomych. Po zakończeniu spotkania miał wrócić do domu.

"Wsiadł do samochodu należącego do znajomej, u której był i prawdopodobnie zasnął" - relacjonują podkarpaccy funkcjonariusze.

Zobacz wideo Rząd ma strategię na walkę z pandemią? Pytamy wiceministra Ozdobę

Bukowsko. Śmierć 63-letniego mężczyzny

Policja zatrzymała do wytrzeźwienia i wyjaśnienia okoliczności dwie osoby, u których mężczyzna był przed śmiercią.

"Na miejscu pracowali policjanci, prokurator oraz biegły z zakresu pożarnictwa. Funkcjonariusze wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Ich analiza pozwoli wyjaśnić okoliczności tego tragicznego pożaru. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych" - informuje KWP w Rzeszowie.

Więcej o: