Pękoszew. Zwłoki kobiety w rowie przy DK 70. Policja poszukuje świadków

W rowie przy drodze krajowej numer 70 w Pękoszewie (woj. łódzkie) w sobotę około godziny 10 znaleziono ciało kobiety. 38-latka prawdopodobnie została potrącona. Okoliczności śmierci ustali policja.

W sobotę koło godziny 9 rano służby zostały poinformowane, że w rowie przy drodze krajowej numer 70 w Pękoszewie (woj. łódzkie) znajduje się ciało kobiety. Przybyli na miejsce medycy stwierdzili zgon 38-laki. Kobieta ostatni raz widziana była w piątek około godziny 19, gdy opuściła spotkanie towarzyskie i miała udać się do domu - podaje "Dziennik Łódzki".

Na miejscu przez kilka godzin pracowały służby, a droga była zablokowana. Obecnie nie ma już utrudnień w ruchu.

Więcej najnowszych informacji z Polski przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Policja / zdjęcie ilustracyjneRudnik. 15-latka za kierownicą zderzyła się z autem swojej matki i uciekła

Śmierć kobiety w Pękoszewie. Policja poszukuje świadków

- Z zabezpieczonych na miejscu dowodów wynika, że najprawdopodobniej doszło do śmiertelnego potrącenia kobiety. W tym momencie technicy oraz medyk sądowy, pod nadzorem prokuratora prowadzą na miejscu czynności, które mają wyjaśnić przebieg zdarzenia - informuje "Dziennik Łódzki" Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi.

Prokuratura oraz policja proszą wszystkich świadków zdarzenia, lub osoby, które coś wiedzą w tej sprawie o przekazanie informacji.

Więcej o: