Gdańsk. Przejściowe utrudnienia na S7. Na drogę w kierunku Gdyni wylała się tona fekaliów

We wtorek mieszkańcy Gdańska musieli zmierzyć się z przejściowymi utrudnieniami na drodze S7. Po zderzeniu z pojazdu należącego do oczyszczalni ścieków wylały się fekalia. Na miejsce została wezwana straż pożarna.

Do wypadku doszło chwilę przed godziną 16:00 w dzielnicy Lipce (część Gdańska w dzielnicy Orunia-Św. Wojciech-Lipce). Po zderzeniu dwóch aut, w tym jednego ciężarowego, na drogę S7 w kierunku Gdyni wylała się aż tona fekaliów. Na miejsce została wezwana straż miejska. Droga w jednym kierunku była nieprzejezdna.

Zobacz wideo Wypadek na autostradzie w Czechach. Zderzyło się 20 samochodów osobowych i 16 ciężarówek

"Osad z pojazdu należącego do oczyszczalni ścieków wylał się na prawy pas w kierunku Gdyni na skutek zderzenia z inną ciężarówką. Na szczęście nie ma poszkodowanych" - przekazał dziennikbaltycki.pl.

Po godzinie 18:00 oficer dyżurny pomorskiej straży pożarnej poinformował w rozmowie z portalem, że akcja na drodze S7 już się zakończyła. Fekalia uprzątnięto, a nitka ulicy w stronę Gdyni i obwodnicy Trójmiasta jest w pełni przejezdna.

18-zaginął w lasach Beskidu Śląskiego podczas zamieciBeskid Śląski. 18-latek zaginął w śnieżnej zamieci. Uratowała go aplikacja

Więcej o: