Wielkopolska. Tragiczna sobota na drogach. Dwa czołowe zderzenia, nie żyją cztery osoby

W powiatach jarocińskim i konińskim w województwie wielkopolskim doszło do dwóch tragicznych wypadków. W pierwszym zginęła 70-letnia kobieta. W drugim śmierć poniosły trzy osoby.

Do pierwszego zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 12 na wysokości miejscowości Brzostów (powiat jarociński). Jak podaje na Facebooku Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie, kierowca seata z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z renault.

Zobacz wideo Korytarz ratunkowy jest przeznaczony dla karetek. Nie blokuj go, bo sam możesz kiedyś potrzebować pomocy

Tragiczny wypadek pod Jarocinem. Nie żyje 70-latka

"W wyniku zderzenia śmierć poniosła 70-letnia pasażerka renault. Kierowca tego pojazdu oraz kierujący seatem i jego pasażerka trafili do szpitala" - podaje komenda. Jarocińska policja przypomina o trudnych warunkach na drodze i apeluje o zachowanie ostrożności. 

Powiat koniński. W wyniku czołowego zderzenie zginęły trzy osoby

Do czołowego zderzenia dwóch aut doszło także w miejscowości Stare Paprockie Holendry w powiecie konińskim. Kierowca audi zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z samochodem ciężarowym renault. 

Więcej wiadomości na stronie głównej Gazeta.pl.

Kierowca i dwoje pasażerów osobówki ponieśli śmierć na miejscu. "Droga w obu kierunkach jest całkowicie zablokowana. Wyznaczone są objazdy w Brzeźnie i Paprotni na Krzymów. Policjanci pod nadzorem prokuratora starają się wyjaśnić przyczyny tego nieszczęśliwego wypadku" - informowała po godzinie 18 Komenda Miejska Policji w Koninie. 

Hala Gąsienicowa / zdjęcie ilustracyjneTOPR: Dwie osoby, które zostały porwane przez lawiny w Tatrach, nie żyją

Więcej o: