Pogoda na dziś - sobota 29 stycznia. Będzie wietrznie. W wielu miejscach spadnie deszcz lub śnieg

Pogoda na dziś - sobota 29 stycznia. W większości województw pogoda nie będzie dziś sprzyjać spacerom oraz wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Będzie wietrznie, deszczowo i pochmurno.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnymi wiatr w Polsce. Zdaniem synoptyków najsilniej biedzie wiać nad morzem.  

Zobacz wideo Morfodynamika plaży

Pogoda na sobotę. Temperatura w Polsce wyniesie od 1 do 7 stopni 

O godzinie 12 najcieplej zdaniem meteorologów będzie w Szczecinie, tam termometry wskażą aż 7 stopni. O kilka stopni chłodniej będzie w województwie lubuskim, tam temperatura osiągnie 4 stopnie. 3 stopnie wskażą termometry w województwie lubelskim, świętokrzyskim, małopolskim, śląskim, dolnośląskim oraz wielkopolskim i mazowieckim. Po 2 stopnie będzie w Trójmieście, Bydgoszczy i Rzeszowie. Na Ziemi Łódzkiej, Podlasiu oraz na Warmii i Mazurach termometry w południe wskażą 1 stopień. 

Pogoda na dziś - sobota 29 stycznia. Będzie wietrznie. W wielu miejscach spadnie deszcz lub śniegPogoda na dziś - sobota 29 stycznia. Będzie wietrznie. W wielu miejscach spadnie deszcz lub śnieg Fot. Gazeta.pl

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl. 

PakistanPakistan. Burza śnieżna zabiła 21 osób. Ogłoszono stan klęski żywiołowej

Pogoda na sobotę. Będzie wietrznie, deszczowo, a miejscami spadnie śnieg  

W sobotę od rana deszcz będzie padać na północnym zachodzie kraju, a następnie deszczowy front zacznie się przesuwać w kierunku południa i centrum. Koło południa opady deszczu lub deszczu ze śniegiem będą występować w zachodniej części Polski, a już po godzinie 18 padać będą już w całym kraju. W związku z opadami będzie pochmurnie. Dodatkowo prognozowany jest silny wiatr, który będzie najintensywniejszy na wybrzeżu. W porywach może osiągnąć tam nawet 65 km/h, a w pozostałych regionach do 50 km/h. 

IMGW ostrzega: silny mróz, zawieje śnieżne i nawet do pół metraPogoda na ferie 2022. Nad Polskę nadciągają śnieżyce i wichury

Siema! Gazeta.pl kolejny już raz gra #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każde dodatkowe wsparcie dla tej akcji jest bezcenne. Licytujcie i kwestujcie razem z nami! 

Więcej o: