Wielkopolska. 11-latek dźgnął nożem kolegę w brzuch. Ranny 13-latek trafił do szpitala. Też miał nóż

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w miejscowości Sośnie k. Ostrowa Wielkopolskiego. 11-latek pokłócił się z 13-letnim kolegą i zaatakował go nożem. Ranny chłopiec został przewieziony do szpitala z raną brzucha. Okazało się, że poszkodowany także miał przy sobie nóż.

W środę (26 stycznia) w wielkopolskiej wsi Sośnie k. Ostrowa Wielkopolskiego dwaj nastoletni chłopcy umówili się po godz. 14 na spotkanie pod miejscową biblioteką.

Zobacz wideo Olsztyn. Policja zatrzymała nożownika, który zaatakował 27-latka

Wielkopolska. 11-latek zaatakował 13-letniego kolegę nożem

Jak relacjonuje wielkopolska policja, w trakcie spotkania między 11-latkiem i jego dwa lata starszym kolegą doszło do awantury. 

- W pewnym momencie zaczęli się szarpać, w wyniku czego 13-letni chłopiec został ugodzony nożem -  przekazała PAP mł. asp. Małgorzata Michaś z Komedy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Policjantka poinformowała również, że, młodszego chłopca zatrzymano, a także zawiadomiono rodziców i sąd rodzinny. 

Ostrów Wielkopolski. 13-latek ugodzony nożem w brzuch trafił do szpitala

Pokrzywdzonego 13-latka z raną kłutą brzucha karetka zabrała do szpitala w Ostrowie Wlkp.

- Pacjent jest w trakcie badania. Wyniki zdecydują o jego hospitalizacji – powiedział Polskiej Agencji Prasowej rzecznik ostrowskiego szpitala Adam Stangret w dniu incydentu. 

Policja ustaliła, że ranny chłopiec również miał przy sobie nóż. Policja zabezpieczyła oba noże i wszczęła postępowanie wyjaśniające.

>>>>> Siema! Gazeta.pl kolejny już raz gra #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każde dodatkowe wsparcie dla tej akcji jest bezcenne. Licytujcie i kwestujcie razem z nami!

Więcej o: