Ożarów Mazowiecki. Zadał pasażerowi kilka ciosów nożem, bo ten nie miał pieniędzy, by zapłacić za przejazd

Policjanci z Ożarowa Mazowieckiego (woj. mazowieckie) otrzymali zgłoszenie, że kierowca jednej z firm przewozowych, kilka razy pchnął nożem swojego pasażera. Miał go zaatakować, gdyż mężczyzna nie miał pełnej kwoty, która uregulowałaby koszt przejazdu. 30-latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa i został tymczasowo aresztowany.

Pasażer nie miał pełnej kwoty, którą mógł pokryć koszt przejazdu, co rozwścieczyło kierowcę jednej z firm przewozowych. Zaatakował mężczyznę, myśląc, że w ten sposób uda mu się wyegzekwować brakujące pieniądze. Pasażera wysłał do szpitala, a sam skończył w areszcie. 

Zobacz wideo Jastrzębie Zdrój. Policja zatrzymała kierowcę, który w czasie ucieczki uszkodził dwa radiowozy

Ożarów Mazowiecki. Kierowca firmy przewozowej zaatakował pasażera nożem

Do ataku kierowcy na pasażera doszło w Nowy Rok w Ożarowie Mazowieckim pod Warszawą. O zdarzeniu policja poinformowała jednak dopiero teraz.

Świetlisty krzyż w parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie Lublin. Ogromny podświetlany krzyż oślepia mieszkańców osiedla [ZDJĘCIA]

Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia natychmiast udali się na miejsce zdarzenia. Z informacji, które uzyskali, wynikało, że do zdarzenia doszło po tym, gdy pokrzywdzony zamówił kurs. Nie miał jednak całej kwoty, aby uregulować należność, co rozwścieczyło kierowcę. Mężczyźni zaczęli się kłócić i szarpać. W pewnym momencie kierowca wyjął nóż i zaatakował pasażera, zadając mu kilka ciosów skierowanych głównie w okolice brzucha i klatki piersiowej.

Atak nożownika w Toruniu. 21-latek został zatrzymany przez policjantów Toruń. 21-letni nożownik z zarzutami popełnienia trzech zbrodni

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Zaatakowany nożem trafił do szpitala. Kierowca usłyszał zarzuty

Mężczyzna, który był raniony nożem, trafił do szpitala i spędził tam kilka dni. Z kolei policjanci z Ożarowa Mazowieckiego ustalili tożsamość kierowcy i miejsce jego pobytu. Razem z kryminalnymi ze Starych Babic zatrzymali podejrzanego 30-letniego kierowcę firmy przewozowej. Materiał, który zebrali w tej sprawie, pozwolił na postawienie mu zarzutu usiłowania zabójstwa. Sąd zadecydował o jego tymczasowych aresztowaniu. Grozi mu co najmniej osiem lat pozbawienia wolności.

Więcej o: