Licytuj książkę Remigiusza Mroza "Wybaczam ci" z autografem autora [AUKCJA GAZETA.PL DLA WOŚP]

Portal Gazeta.pl zaprasza do licytowania książki "Wybaczam ci" Remigiusza Mroza z autografem autora. Licytacja odbywa się w ramach akcji #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Siema! Gazeta.pl gra #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Licytujcie i kwestujcie razem z nami. Wydawnictwo Poznańskie przekazało w imieniu Remigiusza Mroza specjalnie na jedną z naszych aukcji wydaną w ub.r. książkę "Wybaczam ci" podpisaną przez autora.

"Wybaczam ci" Remigiusza Mroza z autografem. Weź udział w licytacji >>>

"Ina Kobryn prowadzi spokojne, uporządkowane życie. Spełnia się w pracy, wraz z mężem stara się o dziecko i właściwie nie ma powodów do zmartwień. Wszystko zmienia się, gdy pewnej nocy siada przed laptopem i dostrzega, że mąż nie wylogował się ze swojego konta na Facebooku. Jej wzrok pada na krótką wiadomość o treści "wybaczam ci", pochodzącą od nieznajomej dziewczyny.

Bagatelizuje sprawę, ale gdy budzi się rano, okazuje się, że nadawczyni popełniła samobójstwo na samym środku placu Konstytucji w Warszawie. Ina stara się odnaleźć wiadomość, ta jednak znika bez śladu. Mąż zaś twierdzi, że nie ma pojęcia, kim jest dziewczyna, która odebrała sobie życie, ani co stało się z wiadomością.

Ina zaczyna odkrywać, że to nie jedyna tajemnica, którą ukrywał przed nią partner…" - tak fabułę książki opisuje wydawca.

Remigiusz Mróz 'Wybaczam ci'Remigiusz Mróz 'Wybaczam ci' mat. wydawcy

Remigiusz Mróz to jeden z najpopularniejszych współczesnych polskich pisarzy. Jest autorem ok. pięćdziesięciu powieści, m.in. bestsellerowych serii książek o prawniczce Joannie Chyłce, komisarzu Wiktorze Forście, patomorfologu Sewerynie Zaorskim i byłym prokuratorze Gerardzie Edlingu. W 2015 r. został doktorem nauk prawnych.

"Kim jestem? Zwyczajnym facetem, który codziennie musi napisać około dziesięciu stron i przebiec mniej więcej tyle samo kilometrów, żeby nie sfiksować" - tak pisze o sobie autor na oficjalnej stronie internetowej.

#JedenDzieńDłużej. Akcja Gazeta.pl dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Akcja Gazeta.pl dla WOŚP narodziła się w 2019 roku i nie był to szczęśliwy czas. 27. Finał Wielkiej Orkiestry był pierwszym, któremu do późnych godzin nocnych nie towarzyszyły uśmiech i duma z dzieła, jakim jest pomoc dzieciom czy osobom starszym. Święto dobra, jedno z najwspanialszych wydarzeń społecznych w Polsce po 1989 roku zostało przerwane tragicznymi wydarzeniami w Gdańsku. Na scenie WOŚP śmiertelnie ranny został prezydent miasta Paweł Adamowicz.

Wtedy postanowiliśmy: dokończmy finał w kolejną niedzielę, pokonajmy wspólnie zło. Ta idea jest wciąż aktualna, szczególnie po tragicznych miesiącach, jakie przyniosła całemu światu pandemia Covid-19. Zagrajmy znów #JedenDzieńDłużej, by dobro zwyciężyło.

Chcemy, by święto, które każdego roku obchodzimy wraz z WOŚP się nie kończyło. I dlatego prosimy: róbmy to jeszcze raz, jeszcze jeden dzień dłużej. I do końca świata. Zebrane pieniądze trafią do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku WOŚP gra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Nasze tegoroczne aukcje rozpoczynają się 24 stycznia i kończą 31 stycznia, dzień po finale WOŚP. Wszak gramy #JedenDzieńDłużej. >>

Zobacz wideo Anna Dymna wspomina swój pierwszy finał WOŚP
Więcej o: